Skocz do zawartości

glonojad w kropeczki:/


Sabrina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój glonojad ma kropeczki ,ostatnio mi padł bojownik wyleczyłam go z ospy ale mu się biała narośl pokazała zaczął płetwy gubić a był świeżo kupiony i w kilka dni padł:( Nie wiem teraz bo niby lek na ospę w akwa wlałam "Zieleń"z "zoolek" a teraz w razie gdyby to nie była ospa to kazali mi w sklepie CMF" TEŻ DOLAC CZY TAK MAM ZROBIC??

MAM AKWARIUM 54 LITRY (TO JEST MŁODY BOJOWNIK.

I GUPIKI NAJWYŻEJ MOGE KOGOS DAC DO DUŻEGO AKWARIUM JAK TRZEBA.

OŚWIETLENIE HALOGENOWE

Pokarm na zmiane mrożone robaczki lub Ichti -vit" i wysokoproteinowy tropical.

Parametry pH 7,8

nic sztucznego,żywe roślinki i korzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie o zbiorniku zbrojniku napisałam , w sumie zapomniałam wspomniec że zbiornik zbrojnikma ponad 2 miesiące. Zbrojak jest pokryty małymi kropeczkami w kolorze jasno-kawowym więcej się o tym napisac po prostu nie da i tyle .Co Mu mam wymaz z DNA zrobic ??:P Co to jest forum Polonistyczne czy akwarystyczne ,a ja mam problem na klawiaturze z polskimi znakami i póki co nic na to nie poradzę :)

 

Póki co, z ortografią też masz problem. Nie unoś się, nikt nie lubi agresji. Na przyszłość zakładaj tematy w odpowiednim dziale.

Litraż akwarium nie dostosowany do ryb jakie posiadasz. Zbrojniki mają kropeczki- u nich to wynik wpływu DNA.

mod. SzaraMysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia to raczej u mnie wpływ pośpiechu za co Przepraszam a ,co do tematu źle zamieściłam jestem nowa jeszcze nie miałam czasu się tutaj rozejrzeć. Co do kropeczek u Glonojada to nie sa normalne bo ich nie było przedtem ma je nawet na brzuszku nie wiem czy zdjęcie Wam coś da ale wygląda tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że raczyłam poczytać o Ospie pisałam nawet chyba ,że podałam lek na ospę już 3 dni temu. nIC Z TEGO NIE wyszło bo glonojad nie przeżył :( Powiedzcie mi jak mierzę pH ,TO co jeszcze jest najważniejsze i czy w 54 litrach mogą być:

3 samice gupika

2 samce gupika

2 sumiki

2 molinezje

3 danio czerwone

3 neony ???

Tylko pytam bo nie wiem czy mogę je razem da a z 2 akwarium zrobić tzw. akwarium lecznicze ??

Jak właściwie ma wyglądać dobrze zrobione akwarium lecznicze i czy może by wykorzystane jako akwarium na kilka pierwszych dni dla nowej rybki lub ślimaka (jeśli akurat nie ma tam chorego osobnika oczywiście )Ja widzę że zacznę wszystko od nowa tym razem z WAMI POMALUTKU :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...