Jump to content
Sign in to follow this  
beny112

Ile zapłacę za takie akwarium ?

Recommended Posts

Witam mam pytanie odnośnie ceny takiego akwarium - wysokość 2m szerokość 1m głębokość 7 cm .W środku ma być tylko napowietrzacz do bąbelków dlatego ma być takie wąskie i ma stać przy ścianie oczywiście obudowane.

Dbaj o pisownię. Mordimer.

Nikt ci nie powie ile chyba że ktoś na forum robi szkła na zamówienie. 7 cm szerokości boję się zapytać co tam ma pływać? :o

Zdajesz sobie sprawę z tego, że praktycznie żadna rybka się nie nadaje do takiego akwarium?

Jak i przy takiej wysokości praktycznie nie możliwe będzie dobre oświetlenie dna, a co za tym idzie wzrost roślin?

I przydało by się zrobić jakieś wzmocnienie bo chyba 7cm nie ustoi :) . Pisze wam chłopak że aby bąbelki będą jak rozumiem dobrze.

No tak dla tych co nie zrozumieli mojego pytania to ma być tylko i wyłącznie do ozdoby , nic w nim nie ma pływać mają lecieć tylko bąbelki :) i akwarium będzie dwoma opaskami do ściany przykręcone tak aby się nie przewróciło i oczywiście obudowane na około

mniej więcej o taki efekt mi chodzi

A weź na jakiejś stronie widziałem , podaj wymiary i automatycznie ci przeliczy , fakt to są dziwne wymiary i może dużo odchodzić od przeliczonych kosztów.

A weź na jakiejś stronie widziałem

z miłą chęcią tylko jaka to stronka :?:

Szczerze ? Nie wydaję mi się aby 4mm szkła Ci starczyło , nie jestem szklarzem ale wydaje mi się ze to za wieeeele mało :) No ale to już pogadasz z szklarze.

Nie wiem to już Ci nie powiem , zadzwoń do jakiegoś szklarza i ci podpowie porównaj parę opinii szklarzy, przez telefon coś się dowiedz chociaż.

ok jeszcze raz dzięki za linka bardzo przydatna rzecz pozdrawiam

Z tego co się dowiadywałem w jednym ze sklepów w mojej okolicy wołają od litra przy szkle o ile dobrze pamiętam 10 od 2,80 do 3,10 zł.