Skocz do zawartości

[112L] Green Hill's


Nantai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Akwarium tak piękne,że znowu musiałem szczękę z podłogi zbierać. Ja osobiście rośliny wyławiam kaszorkiem takim do ryb. Cięcie jak dla mnie jest przyjemnościom ,a natomiast masakrą jest czyszczenie szyb. Ja w ogóle mam z tym problem gdyż moje akwarium stoi pod skosem sufitowym i z jednej strony(prawej) dotyka ściany :? .No cóż akwarystyka nie jest dla leniwych :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podwodną kosiarkę? Masakra ile to jest cięcia.

Prawda, troszkę cięcia jest. Ale to kwestia przyzwyczajenia. Dobre, ostre nożyczki i jazda. ;)

 

 

 

Cięcie jak cięcie, o wiele gorzej z wyławianiem potem tego wszystkiego :?

Z wyławianiem jest troszkę roboty. Plusem jest to, że wszystkie roślinki wypływają na powierzchnie. Zbieram wszystko siatką. Pozostałości z szyb ściągam papierem. Troszkę pracochłonne, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termoreaktor to jest reaktor co2 z grzałką wewnątrz filtra na rurowego, więc podaje co2 ;) . Temperatura jest stała w akwarium. W grzałce skalar regulacja temperatury jest przy wtyczce, więc na zewnątrz akwarium i nie ma problemu z kalibracją. Prosta sprawa wykonać taki termoregulator, informacje możesz znaleźć :szukaj: . Oczywiście jest na wężu filtra out. Grzałka skalar ma przedział temperatur od 18 -1 35 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejne fotki. Akwarium bez zmian. Ostatnio miałem w nim gości - 3 bocje lohate :P. Dostałem je od kolegi, który rezygnował z akwarium i chciał je zabić. Przez ten okres poradziły sobie ze ślimakami, których było już za dużo w akwarium. Bocje oddałem do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...