Skocz do zawartości

[112L] Green Hill's


Nantai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium jest przecudowne, trafiłem przez przypadek na nie, ale ślęczę nad nim całymi dniami :) Widać, że wszystko miałeś zaplanowane, wszystko dopracowane do setnego miejsca po przecinku :) A to, co nie zostało jeszcze poprawione chcesz poprawić :) Jestem pod wielkim wrażeniem i (nie ukrywając) bardzo Ci zazdroszczę doświadczenia, które Ci pozwoliło na osiągnięcie takiego efektu. Sam mam w pokoju pusty baniak 112 litrów, dlatego szukam wzorów, na których budowałbym swoje akwarium, lecz mimo wielkich chęci wiem, ze nie jestem jeszcze w stanie takiego baniaka założyć... A szkoda... :( Życzę powodzenia i cierpliwości, bo na pewno sporo pracy będziesz miał przy roślinkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne akwarium. Wygląda niesamowicie.

Na tło może matowa plexi?

 

Przepraszam za skróty myślowe. Myślałem dokładnie o polimetakrylanie metylu (PMMA). Materiał stosowany również na rurki w akwarystyce - projekty DIY. Można kupić w różnych grubościach i z wykończoną powierzchnią na mat. Myślę o montażu na zewnątrz zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nawożenia. Czym i ile nawozisz że mały henio tak szaleje? Ja posadziłem troszkę przed tobą na amazoni II i nie mam nawet połowy twojego tempa wzrostu ;/

Nawożę solami + dwutlenek węgla z butli. Do tego duża ilość światła i to wszystko dla dobrego przyrostu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...