Skocz do zawartości

[112L] Green Hill's


Nantai
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie cud miód , prawie jak kawałek gór ale przez ten aranż nie wygląda na 112l tylko na dużo mniejsze ale i tak jest BOOOOMBA co tam będzie pływać ?

W planach nie mam obsady. Ryby będą dodatkiem do akwarium. Niech się wszystko najpierw przyjmie i rozrośnie.

 

 

Moze opiszesz po krotce jak wykonac taki hardscape?! Jestem pod wrazeniem ze sie nie rozplynelo :)

Wykonanie musi być przemyślane. Ja przed całą aranżacją, rozpisałem sobie mniej więcej jaka skała, gdzie ma być. Zrobiłem nawet atrapy skałek z papieru i rozkładałem na kartonie takiej samej długości jak akwarium. Jak już miałem atrapy skałek to takich kształtów właśnie szukałem. Oprócz samego wyglądu każda skała ma swoje zadanie, podtrzymania podłoża, żeby to wszystko się nie rozwaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty w to włożyłeś widać i ładnie to wyszło. Nawet bardzo ładnie, skoro także mi się podoba, a ja lubię nieład w akwarium. To Twoje akwarium, więc wtrącać się nie będę, ale prawą stronę bym zostawił pustą. Byłby super kontrast i dużo więcej miejsca.

 

Ładny termometr i epicka grzałka ;)

Bardzo chciałbym się dowiedzieć co to znaczy, że grzałka jest epicka. Czy to jakiś specjalny typ? Bo ja chętnie bym sobie sprawił taką, ale nie wiem, czym ona ma się charakteryzować. Musi występować w literaturze?

 

Wybacz złośliwość, ale jasny szlag mnie trafia na to słowo lansowane do bólu w internecie i podłapane przez nastolatków, którzy tak strasznie chcą zaimponować kolegom używając słowa, którego znaczenia nie rozumieją. Podobnie zresztą jak terminu "epika".

 

I będąc konsekwentnym w działaniu powyższe słowo powinno zostać poprawione na czerwono, tak jak z uporem maniaka poprawiane są błędy moje i innych.

 

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...