Skocz do zawartości

obsada 112l


qwertyui666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym prosić o pomoc w korekcie mojej obsady :) Dostałem akwa 112L i jego obsada prezentuje się tak:

5 kirysków (3 pstre, 1 spiżowy,1 albinos)

9 neonów inessa

1+1 p. kakadu

1 kosiarka

1 zbrojnik niebieski

1 brzanka sumatrzańska

1 brzanka rekinia

3 żałobniczki

Co wywalić? Co kupić?

Chciałem oddać żałobniczki i brzanki, kupić 10 neonów, samice kakadu, zbrojnika niebieskiego...

 

Wydzieliłam z tego nowy temat.

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dostawcy wody według testów woda ma pH - 7.2, ale gh chyba nie jest podane. Co do mojej obsady, czy brzanka rekinia jest agresywna? Boję się o neonki. Mam jeszcze takie pytanko czy mógłbym mieć małe skalary? Ewentualnie trzymać razem z kakadu ramirezki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko jasne. Brzanka sumatrzanskiej już nie mam, zalobniczki i rekinek wędrują do nowego właściciela. Co do skalarow to za małe akwarium, tak? Czy by się nie tolerowały z pielegniczkami? No i czy mogę mieć harem kakadu i parkę ramirez w tym zbiorniku jednocześnie? :)

P. S.

Przepraszam za pisownię, ale piszę z telefonu, bo jestem w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja zapomniałem, że w ogóle mam kosiarke. :) Ją oczywiście też oddam :). Ale mam jeszcze takie małe pytanko: Czy istnieją jakieś duże ryby, które mogą mieszkać z obsadą podaną przez Ciebie? Bo szczerze mówiąc miałem podobną obsadę w 54l (10 neonow, 1+1 kakadu, 5 kiryskow) i teraz jak się przesiadlem na 112l to mi pusto jakoś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...