Jump to content
Sign in to follow this  
_RastaMan_

[25l] - MiNiATURE

Recommended Posts

Szkło- 25l optiwhite.

Podłóże- Ada Amazonia I, Aqua substrate II

Oświetlenia - Aquarelle 8W

Filtracja- Aquael fan-1

Fauna - Razbora galaxy

Red cherry "Sakura"

Flora- Gałęzatka

Pogostemon helferi

Pearl moss

eleoharis vivipara

willow moss "Gigant"

Blyxa japonica

Pistia

Dekoracja - Kamienie z gór

korzen.

biały piasek

Gratuluję pomysłu i wykonania. Zbiornik naprawdę wygląda świetnie. Bardzo podoba mi się ten zsyp , że tak powiem :)

Ogólnie na duży + .

Akwa pierwsza klasa ale czekają cie częste przycinki. Jakby był nadal konkurs na SA to wygraną byś miał w kieszeni.

Tak mieszanych uczuć to już dawno nie miałem. Tzn. dawno nie widziałem tak dobrze przemyślanego i zrobionego akwarium, które zupełnie by mi się nie podobało 0_o

Gdybym miał oceniać subiektywnie, to napisałbym że jest za sztucznie, za duży bałagan, zbyt wiele gatunków roślin i rodzajów podłoża. A jednak pomimo tego, a nawet wbrew temu, wyciągnąłeś z tego maleństwa wrażenie głębi, widać wiele rozsądku i orientacji w przestrzeni, nawet tak małej. Widzę tu, moim skromnym zdaniem, bardzo dobrą rękę.

Akwarium takiego jak na zdjęciu nie chciałbym widywać zbyt często pod żadnym pretekstem, za to gdybyś zrobił kiedyś coś estetycznie bliższego mojemu gustowi, idę o zakład że byłbym zachwycony ;) Dlatego życzę powodzenia!

edit: przejrzałem galerie Twoich pozostałych zbiorników i to potwierdza moje wrażenie: dużo szacunku za umiejętność przekucia własnego pomysłu w dzieło, ale gusta to my mamy zupełnie różne ;)

dziękuje. No faktycznie Ja przejrzałem Twoje i stwierdzam to samo że mamy odmienne gusta.:) ZApraszam na mj blog akwarystyczny tam jest więcej moich prac może cos znajdziesz co Ci przypadnie jednak do gustu.:)Nie moge podać linku bo mi administracja zabrania ale dla chcącego nic trudnego.:) tym bardziej że szykuje naprawde coś extra, praca życia jak do tej pory.:)pracuje nad tym juz od tygodnia i myśle że się spodoba.:)zapraszam.:)