Jump to content
Flexior

Zakupy u Sławka121-opinie.

Recommended Posts

Temat dotyczy wszystkich zakupów,czyli:roślin,mchów,krewetek,helenek,kulek g-t i korzeni.

Dziękuję za mchy.

Moim zdaniem cena opłacalna.

Pozostaje mi tylko czekać, aż się rozrosną.

Polecam . Mchy są w świetnej kondycji oraz za taką cenę taka ilośc to super okazja. Pozdrawiam i polecam tego pana .

dzięki za rośliny na prawdę się opłacało i dotarły do mnie w bardzo dobrej kondycji

pozdrawiam :lol:

Polecam, roślinki w bardzo dobrej kondycji, ładnie ukorzenione. Sposób pakowania bardzo solidny. W dodatku dostałem kilka gratisów!

Polecam, kupione roślinki w bardzo dobrej kondycji, zapakowane w sposób absolutnie profesjonalny a jeśli chodzi o kontakt to więcej niż wzorowy ;) Jakiś gratisik oczywiście też się znalazł :) coś mi się wydaje że to nie będą moje jedyne zakupy u tego człowieka.

To i ja się dorzucę bo roślinki doszły w świetnej kondycji ;-) szybka wysyłka + gratisek więc bierzcie ludziska póki jest ;-)

Polecam zakupione roslinki sa w dobrej kondycjia oraz pochwala dla sprzedajacego szybki kontakt oraz szybka wysylka 100 satysfakcji

Również chciałbym polecić sprzedającego, błyskawiczna przesyłka a roślinki pierwsza klasa! Mimo sporego mrozu roślinki wygladały jak świeżo wyjęte z akwarium, pakowanie super profesjonalne.

Potwierdzam ;) ja również kupiłem zestaw roślin u Sławka. Roślinki nie dość, że są bardzo zdrowe, to profesjonalnie i starannie zabezpieczone i spakowane. Gratisy jako miły dodatek do zakupu również się znalazły. Kontakt, dostawę i całą resztę oceniam wzorowo i śmiało polecam wszystkim roślinki od Sławka. Sam jeżeli zakupię następne akwarium to na pewno jeszcze kupię u niego rośliny... Po co przepłacać w zoologicznym za rośliny w dużo gorszej kondycji skoro jest możliwość kupienia dużo taniej sporą ilość zdrowych roślinek od kogoś kto się zna na rzeczy i w dodatku jest już sprawdzony. ;)

Jeszcze raz śmiało każdemu polecam wybór roślin od Sławka....

Również miałem przyjemność kupna roślinek.

Jak najbardziej polecam zakup,paczka bardzo dobrze zapakowana i bardzo szybko dotarła.

Polecam:)

Kolega naprawdę zna się na rzeczy. Dzięki jego słusznej decyzji o odłożeniu wysyłki, roślinki nie zamarzły podczas transportu. Otrzymane mchy są w bardzo dobrej kondycji i naprawdę sporej ilości. Temu człowiekowi naprawdę można w 100% zaufać. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe rośliny.

Witam.

Kupiłem od autora wątku 25szt pogostemon helferi , roslinki doszły w stanie idealnym zapakowane w styrobox. moge polecic.

Kondycja roślin wzorowa. Elegancko spakowane, nie ma obawy o fizyczne zniszczenie roślin albo zamarznięcie.

Polecam roślinki od Sławka - tanio i szybko.

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie.

Witam wszystkich

zakupiłem u Sławka kilka roślinek i jestem bardzo zadowolony

kontakt, wiedza o akwarystyce i doradztwo super

roślinki ładne, doszły w super stanie

teraz tylko czekać aż się przyjmą i zaczną rosnąć

polecam bardzo pod każdym względem no i dostajesz zawsze więcej niż zamawiasz

Hej wszystkim.

Potwierdzam roślinki bardzo dobrze zapakowane, zielone i co najważniejsze pozbawione ślimaków tak jak w niektórych sklepach akwarystycznych.

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie.

Po raz kolejny kupiłem u Sławka rośliny i nie zawiodłem się , szczerze polecam. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z Twojej oferty pozdrawiam.

Zamówilem niedawno kilka roślinek u Sławka, właśnie doszły. Zapakowane bardzo starannie, więc przyszły świeże i nienaruszone, znalazłem też gratisy :>. Dzięki. Teraz żałuję, że przeoczyłem ten temat gdy urządzałem akwarium ponieważ kupił bym u niego wszysko. Zdecydowanie polecam.

Hej polecam wszystkim chcącym zakupić mchy u sławka121 ponieważ jest ich naprawdę dużo obsadziłem nimi korzeń wielkości 30x25 i 3 połówki kokosa, dotarły w bdb. stanie. polecam i daje dużego + . :D

Polecam z całego serca , zamawiałem porcje jawy a dostałem bardzo dużą porcje w idealnym stanie. To juz moj kolejny zakup i kolejny moge ocenić na 5+ :D

Przesyłka dotarła--super zapakowane krewecie,w bardzo dobrej kondycji.

Gorąco polecam tego gościa---warto z nim dobijać targu.