Jump to content
Flexior

Zakupy u Sławka121-opinie.

Recommended Posts

Pierwszy post na forum i od razu z pochwałami :)

Jeżeli ktoś jeszcze nie może się zdecydować i waha się z zakupami roślinek u Pana Sławka, to niech schowa obawy głęboko w kieszeń. Rośliny piękne i zdrowe. Paczka również przychodzi w ekspresowym tempie.  Już nie wspomnę o fachowym doborze i radach dotyczących oferowanego asortymentu.  POLECAM :) 

U Sławka kupowałem już trzeci raz i zawsze jestem zadowolony :)

Rośliny ładne i zdrowe. Przesyłka szybko wysłana i dobrze zabezpieczona. Polecam!

Wszystko w jak najlepszym porządku, roślinki piękne, szybka przesyłka- jednym słowem jestem zadowolona :)

Jestem bardzo zadowolony z zakupów u Sławka.

Fachowe doradztwo roślinek względem parametrów jakie panują w akwarium.

Roślinki dobrze zapakowane,w super kondycji i mały gratis :) Polecam wszystkim :)

Dodam świeżo po odebraniu paczki- polecam na 100% :D

Edited by DawW

Kupowałem już parę razy u pana Sławka i mogę szczerze polecić. :)

Nie zliczę już, ile razy robiłem zakupy u Sławka.

Żadnych problemów, pełny profesjonalizm.

Szczególnie polecam kulki G/T! Dostałem wczoraj przesyłkę od Sławka i jak zawsze wysoka półka :) Microsoria w super kondycji :)

Paczka zapakowana perfekcyjnie i profesjonalnie. Mimo niskich temperatur rośliny doszły w idealnym stanie.
Znów utwierdziłem się w przekonaniu, że Sławek nie potrafi liczyć i zamiast zamówionych 3 sztuk wkłada do paczki 5-7 sztuk :-)

U Sławka kupowałem już nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Szczerze polecam :-)

Pierwszy raz robiłem zakupy u Sławka i jestem pewien że nie ostatni. Szybka przesyłka towar dobrze zabezpieczony. Polecam zakupy o tego Pana :)

Pierwsze zakupy u Sławka zrobione, w planach kolejne.

Kontakt rewelacyjny :D

Przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie.

Polecam :)

Przy mrozie -16 stopni C dotarły do mnie od Sławka żywe krewetki. To powinno powiedzieć wszystko co trzeba wiedzieć o tym sprzedającym.
Mchy też pięknie zapakowane, w świetnej kondycji i pokaźnych ilościach. 
Nie pamiętam które to już zakupy u Sławka, ale wiem, że na pewno nie ostatnie.

Film z rozpakowania: https://www.youtube.com/watch?v=lPki6OEsNvk&list=UUUixirxmPuxOwBENp3ByYLQ

Edited by LuraosPL

Kolejne (tym razem większe) zakupy u Sławka i wszystko w należytym porządku. Roślinki, korzenie jak i szafka bardzo dobrze zapakowana. Bezproblemowy kontakt. Były i gratisy :) Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Ekspresowa wysyłka, super przemiły kontakt, fachowość w doradztwie, elegancko zapakowane roślinki i w doskonałej kondycji! Były to moje pierwsze zakupy ale na pewno nie ostatnie! :)

Polecam zakupy u tego użytkownika. Roślinki elegancko zapakowane, dotarły całe i zdrowe. Oczywiście nie zabrakło też gratisów :D

Były to moje pierwsze zakupy, ale z pewnością nie ostatnie. Polecam ;)

Edited by Madzia06

Zamawiałem pierwszy razi nic złego nie można powiedzieć. Szybka wysyłka i chwasty w dobrej kondycji , dobrze zapakowana paczka. Duży plus.

Jestem zadowolony z zakupów u Sławka :razz: . Towar dobrej jakości, dobrze zapakowany, szybka wysyłka ogólnie Polecam  :razz:

Wszystko na very high level:-) doskonałe pakowanie, rosliny perfect i gratis:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

100% satysfakcji.

Rośliny zdrowe, ceny niskie, fachowe doradztwo, przesyłka odpowiednio zapakowana i dochodzi w dniu w którym miała dojść.

Polecam :)

Kupiłem u Sławka korzenie, dotarły one już na drugi dzień od wyslki, w doskonałym stanie. Jak najbardziej polecam. :)

Zakupione rośliny jak i korzeń w bardzo dobrym stanie. Ceny naprawdę godne polecenia. Mimo początkowych problemów z kontaktem i małym opóźnieniem (za co zapewne dostałem mały gratis w postaci paru dodatkowych sztuk roślin :P), przesyłka dotarła na drugi dzień od wysyłki, tak więc warto było czekać - jak najbardziej polecam. :)

Bardzo duży plus dla Sławka

Zamówiłem u niego pakiet roślinek. Pomógł w dobraniu dobraniu odpowiednich gatunków roślin.

Rośliny dotarły we wzorowej kondycji, zapakowane tak solidnie że nawet jak by dostawczak z poczty polskiej się wywrócił to rośliny wszyły by bez szwanku. Oczywiście do pakietu został dodany gratis:)

Ogólnie ogromny pozytyw z czystym sumieniem mogę polecić!