Skocz do zawartości

Zakupy u Sławka121-opinie.


Flexior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec i ja muszę byc monotonny jak wy wszyscy w tym temacie :( Zamówiłem u Sławka korzeń, rośliny i kulki gt i jedyne co mogę powiedzieć to że wszystko w jak najlepszym porządeczku aż chce się podsumować słynnym komentarzem z allegro " Super, extra, zjawiskowo bo przysłali to i owo. Transakcja jak z bajeczki aż są mokre me majteczki. Sprzedawca wspaniały, wart polecenia i chwały. Powiem krótko, bo tu wąskie są opinii ramy: sprzedaj Mu, kup od Niego lub przyłóż do rany. POLECAM!" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szczerze polecam zakupy u Sławka. Pełen zestaw na 160l baniak w bardzo dobrej cenie. Paczka bardzo dobrze zapakowana, rośliny w świetnej formie.
Ponadto kontakt i doradztwo wzorowe, bardzo pomocny dla kogoś kto (jak ja) dopiero zaczyna i nie bardzo się zna.

Na pewno jeszcze skorzystam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejną przesyłkę, pełen profesjonalizm, szybka przesyłka, towar dotarł cały i zdrowy :razz:

 

 

Nie będę pisał nowego postu tylko edytuję poprzedni.

Trzecia paka i znowu to samo! Wielki plus!

 

Dzięki temu, że podałeś numer przesyłki mogłem ją odebrać już dziś (dzień wcześniej niż zapukałby do mnie listonosz).

 

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI :icon_e_biggrin:

Edytowane przez andy102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
A moje na pewno ostatnie. Rośliny małe w słabej kondycji.

Jakoś sobie nie przypominam, żebym ci coś sprzedawał.

A jak kupiłeś ode mnie gdzie indziej, to też nie kojarzę żebyś składał reklamację.

Spamik konkurencji ?

Jak każdy kupujący miałeś do niej prawo.

Edytowane przez Sławek121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siemka!

Dziś dotarła paczuszka zgodna z zamówieniem. To już drugi raz, kiedy u Sławka zamówiłem towar i bardzo szybko go otrzymałem, bez żadnych problemów. Polecam wszystkim kupować u takich  sprzedających. Jakby wszyscy sprzedający byli tacy rzetelni ile byśmy mieli mniej problemów.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i jeszcze raz polecam sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...