Jump to content
Flexior

Zakupy u Sławka121-opinie.

Recommended Posts

Pierwsze zakupy udane ;)

Krewetki całe i zdrowe. Roślinki ładne i całe :)

Bonusa też dostałam, chyba, że to pomyłka była :P

POLECAM

Wszystko w najlepszym pożądku roślinki zdrowe i ładne:) przesyłka express;)!

pozdrawiam

No przesyłka ekspresss!! :)

Drugie zamówienie. OK

Nie spodziewałem się, że Poczta Polska da radę, a jednak. Roślinki były u mnie dzień po wysłaniu.

Sposób zapakowania profesjonalny przez co roślinki trafiły do mnie w stanie idealnym. 

Trzeci raz OK :)

Ja zakupiłem kulki i moje marniejące po ASII+ crypcie ładnie ruszyły :).

Kupowałem po raz drugi i po raz drugi jestem bardzo zadowolony :) zamówiłem 3 rodzaje roślinek a dostałem 4 :) Szybka wysyłka , o wiele taniej niż na alledrogo i każdym akwarystycznym.Polecam wszystkim .

Polecam!!!! Krewecie doszły w idealnej kondycji, bardzo szybka dostawa. Tak zapakowana przesyłka to wyjątek na rynku, oczywiście w sensie "in plus". Pozdrawiam i zdecydowanie polecam zakupy u Sławka121 :D

Fajne rośliny :) Jeszcze raz dziękuję. Jak najbardziej polecam zakupy u Sławka.

Kupiłem korzenie, rośliny, krewecie. Wszystko bardzo dobrze popakowane, rośliny w świetnej kondycji. Gorąco polecam.

POLECAM! kupiłem krewetki i 2 ślimaczki :) wszystkie zwierzątka przeżyły, paczka zapakowana solidnie ( karton, styropian,woreczek, gąbka żeby woreczek nie latał po całej paczce). Polecam serdzecznie i miłych zakupów :D

PS. No i są gratisy :D

Nie no u Stawka jak dla mnie zawsze jest cycuś glancuś nie miałem nigdy do czego się doczepić ; ) tzn raz chciałem ale dobrze że zorientowałem się że słaba kondycja roślinki to moja wina bo się zagapiłem : /

Tak jak poprzednim razem paczuszka dostarczona wszystko git ;)

Życzę powodzenia w prowadzeniu interesu :))))

Jako, że zakupy zrobione poraz kolejny, należałoby potwierdzić dostawę. Paczka doszła szybko i sprawnie, zielsko zapakowane porządnie. Nie można się przyczepić do niczego, nawet jak okazało się że nie wszystko jest dostępne, Sławek załatwił to na moją korzyść. Więc jeśli ktoś się zastanawia to polecam. Profeska.

Edited by sevek

Kolejne udane zakupy. Dziękuję za przesyłkę i gazetę, którą użyłeś do pakowania. Znalazłam tam bardzo ciekawy artykuł :icon_e_biggrin:

Polecam w 100%. Krewetki tak jak ostatnio w świetnej kondycji, kolorowe i wesołe ;) Helenki od razu po wpuszczeniu wzięły się do roboty ;) Rośliny zabezpieczone, kulki GT solidnie wykonane ;) Jak potrzeba to Sławek doradzi co i jak, trudno o bardziej profesjonalnego sprzedawcę, szczerze polecam- niskie ceny, świetna obsługa, szybki kontakt. Pozdrawiam;)

Również polecam. Brałem u Sławka kulki GT doszły szybko i bez problemów. Na sam widok już wydają się lepsze niż kupowane na allegro.

No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak kolejny raz potwierdzić profesjonalizm Sławka. Na moją prośbę otrzymałem fotkę zestawu korzonków ułożonych według mojej wizji, co znacznie ułatwiło mi podjęcie decyzji o zakupie. Polecam.