Skocz do zawartości

Zakupy u Sławka121-opinie.


Flexior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godny polecenia sprzedawca. Zakupiłem Helenki - wyjątkowo żarłoczne i co dość wyjątkowe bardzo aktywne w ciągu dnia. Dwie "kilerki" zrobiły porządek w krewetkarium w kilkanaście dni!!! Reszta walczy w ogólnym akwarium.

Szybka wysyłka, dobrze zapakowane, konkurencyjne ceny. Na pewno będę jeszcze korzystał z oferty Sławka121!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki, helenki, mchy, itp. itd. to co się przydaje do mcharium itp. jest ok, u naszego kolegi Sławka.;)

Co tu pisać więcej po prostu.: Szybka wysyłka, dobrze zapakowane, pozytywne ceny. Na pewno będę jeszcze nie raz kupował u naszego kolegi Sławka121.!!!

Polecam i pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłam u tego Pana eleocharisy parvula. Kontakt z tym Panem przebiegł super, nie było żadnych komplikacji ani problemów z dogadaniem się. Zakupy opłacalne są, czyli za cenę dużo się dostaje, czyli, ze opłaca się. Jeszce do mnie paczka nie dotarła, jak było ustalone, ten owy Pan ma jeszcze dużo czasu do wysłania (nie będę tu wypisywać co i jak z tym). Pozostało mi jeszcze tylko czekać na paczuszkę. Po opiniach mam pewność, ze paczka będzie odpowiednio zapakowana.

Tak więc, mimo, że nie przyszła do mnie jeszcze paczka, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam tego sprzedawcę, to co sprzedaje jest wolne od jakichkolwiek ślimaków, rośliny zielone i zdrowe. Masz 100% pewności,że wszystko będzie wysokiej jakości. Pan Sławomir także poprzez to, jak profesjonalnie pakuje zwierzęta i rośliny zapobiega przykrym sytuacją, które niestety u sprzedawców"amatorów" nieraz się zdarzają.Cena oczywiści jest bardzo niska, w porównaniu do tego, co sprzedaje. Zawsze doda bonusik od siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u pana Sławka mchy i helenki w sumie zapłaciłem 80zł wydawało mi się to dosyć dużo, ale postanowiłem się przejść do zoologa i zobaczyć ceny, od wtedy nie żałuję tych wydanych 8 dych.

Tak ogólnie to

- kontakt wzorowy

- paczka ładnie zapakowana

- o cenach nie wspomnę

Polecam i zapraszam do kupna u Sławka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłam u Sławka rośliny i byłam bardzo rada, teraz nabyłam drogą kupna krewety i jestem zachwycona! Zwierzaki zapakowane tak, że mogłyby być wysłane na Syberię i doszłyby w świetnej kondycji. W dodatku było ich o wiele więcej :o A najlepsze jest to, że krewecie nie dostały po jednym marnym korzonku do trzymania się w czasie transportu, ale buszowały w wielkiej ilości roślin 8-) Dziękuję w imieniu swoim i przeszczęśliwych z nowych zwierzaków dzieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...