Skocz do zawartości

Otwarcie sklepu akwarystycznego w Krakowie


almasterx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ciekawi mnie jakby tak otworzyć własny sklep akwarystyczny w Krakowie, ale z takimi gatunkami jak L168, czy barwniaki odmiana red, ogólnie rzadszymi okazami, można je ściągnąć z pewnej hurtownii która też jest w Krakowie, podpisać umowę i hula!. Moglibyśmy również wysyłać je na całą Polske, ale przede wszystkim otworzyć sklep stacjonarny. Pytanie, czy znalazłoby się kilka osób z Krakowa, które byłyby chętne pogdadać o tym, które również bardziej ogarniają temat akwarystyki?. Ze swojego doświadczenia wiem tylko... że zwykłe barwniaki czerwonobrzuche sprzedaję w Krakowie już od prawie 2 lat, po 4-5zł. W wakacje niestety tylko 2,3. Ale to już moja hodowla, więc nic dopłacać nie muszę, żeby od kogokolwiek kupować, więc możnaby też je wprowadzić do sklepu. Oprócz tego sprzedaję...świderki. W sklepach nawet za darmo ciężko dostać, bo ich nie mają. Czasem udaje mi się wyciągnąć około 15zł za 30 sztuk;p. Jest ktoś kto by się chciał spotkać, wszystko obgadac i tak dalej?. Póki co obserwuję sukces kuzyna w innej branży, park trampolin 3d w Krakowie. Na początku było ciężko, ale teraz jest co raz więcej klientów. Może mógłby pomóc jakoś z formalnościami, ale nie ukrywam że przydałaby mi się też taka osoba stricte w sklepie;p. Oczywiście póki co nic poza marzeniami nie mam. Ale jakby się znalazła grupka osób, byłoby zdecydowanie łatwiej i może nawet udałoby się je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w Krakowie nie ma nawet sklepu, gdzie dostałbyś L-ki, czy pielęgnice F0, a na allegro często szybko schodzą, więc pomyślałem że trochę tych klientów mogłoby być. Chyba że nie znam dostatecznie Krakowa, ale byłem w wiwarium, na zakopiance, na olszy II, w hucie, galeriach i nie widziałem nic poza standardowymi rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...