Skocz do zawartości

ilość postów w profilu...


ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Każdy chyba chce mieć coraz fajniejsze rangi;]

I co Ci to da? Będzie Ci się żyło lepiej? Zapłacą Ci za to? Jesteś na forum, żeby się dowartościować rangą czy żeby się czegoś pożytecznego dowiedzieć i pomagać w tym innym?

 

Ja nawet nie zwracam uwagi na ilość postów. Że niby po tym poznaje się człowieka czy jak? Bo nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba chce mieć coraz fajniejsze rangi;]

I co Ci to da? Będzie Ci się żyło lepiej? Zapłacą Ci za to? Jesteś na forum, żeby się dowartościować rangą czy żeby się czegoś pożytecznego dowiedzieć i pomagać w tym innym?

 

Ja nawet nie zwracam uwagi na ilość postów. Że niby po tym poznaje się człowieka czy jak? Bo nie rozumiem...

Jestem jeszcze mały, daj mi się pobawić byleczym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba chce mieć coraz fajniejsze rangi;]

I co Ci to da? Będzie Ci się żyło lepiej? Zapłacą Ci za to? Jesteś na forum, żeby się dowartościować rangą czy żeby się czegoś pożytecznego dowiedzieć i pomagać w tym innym?

 

Ja nawet nie zwracam uwagi na ilość postów. Że niby po tym poznaje się człowieka czy jak? Bo nie rozumiem...

Chodzi o to, że Ci z większą ilościa postów są poważniej traktowani. Na przykład jest ktoś nowy, przychodzi na forum i pyta o coś. Bardziej wiarygodny będzie ten z 300 postami, niż ten z 2, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wiarygodny będzie ten z 300 postami, niż ten z 2, nie?

Logiczne.

 

Czyli rozumiem, że niektórzy chcą tutaj nabijać byle gdzie posty byleby być docenianym i słuchanym? Paranoja... Jeżeli znasz się na rzeczy a masz 10 postów to wystarczy poparcie "wyjadacza" i już masz "Respekt na osiedlu". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że niektórzy chcą tutaj nabijać byle gdzie posty byleby być docenianym i słuchanym? Paranoja... Jeżeli znasz się na rzeczy a masz 10 postów to wystarczy poparcie "wyjadacza" i już masz "Respekt na osiedlu". ;]

nie koniecznie... ja zapytałem dlatego bo zauważyłem ze mi po prostu ten licznik się nie zmieniał i ciągle był taki sam. Wczoraj dopiero się skapnąłem że ta liczba rośnie tylko za posty w działach bezpośrednio związanych z akwarystyką a nie np za posty w dziale "Rozmowy o wszystkim i o niczym". Teraz już jest wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? i ja sie wypowiem na ten temat.. wg mnie te "nabijanie" postów zeby byc "lepszym" w "rankingu" to bezsens... równie dobrze by było jak by nie było naliczane posty a przynajmniej nie pokazywane... bo człowiek nie robi sie mądrzejszy dlatego ze zamiast 2 ma 400 postów.... :):):) pozdrawiam całą ekipe ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wiarygodny będzie ten z 300 postami, niż ten z 2, nie?

Logiczne.

 

Czyli rozumiem, że niektórzy chcą tutaj nabijać byle gdzie posty byleby być docenianym i słuchanym? Paranoja... Jeżeli znasz się na rzeczy a masz 10 postów to wystarczy poparcie "wyjadacza" i już masz "Respekt na osiedlu". ;]

Ale przecież są działy, gdzie posty nie są naliczane. Poza tym moderatorzy pilnują porządku. Więc nie da się bezmyślnie nabijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że Ci z większą ilościa postów są poważniej traktowani. Na przykład jest ktoś nowy, przychodzi na forum i pyta o coś. Bardziej wiarygodny będzie ten z 300 postami, niż ten z 2, nie?

 

To trochę złe podejście do tego, raczej wiarygodność pochodzi z treści wypowiedzi niż z ilości postów, są na tym forum ludzie którzy maja mnóstwo postów a nie wiedzą nic.

Przykładem może być taka wypowiedź. Akurat nie zacytuje, bo nie chcę kłótni.

 

temat : ryby mi zdychają POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik 1(postów1)

ryby mi zdychają , odpadają im ogonki ;)

użytkownik 2 (postów300)

to moze byc ospa podnies temperature ale nie wiem :shock:

 

Śmieszne nie ???, a niestety to jest wyciągnięte z rzeczywistości.

Niestety myślę że użytkownik 1 nie skorzysta z rad użytkownika 2, nawet jeżeli miałby nie wiem ile postów. Niestety wiarygodność pochodzi z treści tego co zostało napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...