Jump to content

PALETKI


Fishu
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie co do paletek... Czy można chadować je pojedyńczo? Chciałabym sprubować, czy dam sobie radę z utrzymaniem odpowiednich warunków dla niej... a paletki są drogie i zazstanawiam się czy mogłabym na początek kupić jedną, czy może czuła by się samotnie... prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

paletki są rybami stadnymi z tego co pamiętam, więc trzymając jedną pewnie z nudów wyzionie ducha i i tak się nie dowiesz czy to zbyt wysokie wymagania były przyczyną czy też samotność ją dobiła. tak mi się zdaje, ale nie wiem tylko gdybam.

Link to comment
Share on other sites

mam paletki :) i musze ci napisac że dostałam 1 paletke od znajomych i dopóki nie dokupiłam jej towarzystwa to nie była taka śmiała i szczęśliwa jak teraz :)pływała z papuzimi ale to nie było to... więc jedna sztuka to na bank za mało :) no i trzeba pilnowac parametrów wody :) są piękne i jedzą z ręki (dosłownie) kocham je obserwować, ale musisz być pewna że zapewnisz im to czego potrzebuja by życ :) pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam ja zajmuję się paletkami już od pięciu lat i wierzcie mi że nie jest to prosta sprawa, najważniejsze w hodowli paletek są warunki w których żyją czyli woda,bez dobrej wody nie ma co się zabierać za te ryby,ja używam do tego celu kranówki + osmoza.

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...