Skocz do zawartości

PIELĘGNICZKI SAMICE CZY PARKA?


Rekomendowane odpowiedzi

te na tych 2 pierwszych fotkach to jedna ryba. W sklepie też mówił że to on i ona ale ...

 

Edit:

 

 

w sklepie mówił że na tych pierwszych zdjęciach to dziewczyna a na ostatnim samiec...

ta na 1 jest dość agresywna

 

 

Edytuj posty i zdania zaczynaj z wielkiej litery!

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że podłczę się do tematu. Oto moje dwie Ramirezy. W sklepie powiedziano mi, że to parka... niestety wolę się upawnić, a zwłaszcza po tym, że dziś ta bardziej wybarwiona pół dnia męczyła tę druga. A więc czy jest to parka czy może dwa osobniki tej samej płci?

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nadal męczy mnie problem jakiej płci sa moje Ramirezy. Ponizej kilka zdjec. Pierwsze 9 zdjec to jedna ryba a pozostale to druga.

Masz samca i samice w 100%, ale nie jestem pewny bo na 1 z fotek widać już ten różowy brzuch, a na innych już nie.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś wstanie stwierdzić płeć u moich?

Masz może jako fotki, bo na filmie wydaje mi się ze są 2 samce, ale nie wiem dokładnie porób fotki tak żeby było to widać ok.:)

Bo po filmie nie jestem w stanie powiedzieć czy to samiec czy samica.:)

 

P.S.

Są tak nie w 100% jestem pewny masz 2 lub 3 samce i chyba 1 samice.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samice czy samce w końcu?

 

Patrząc tak "na żywo" to ryba 1 rzeczywiście ma po bokach pomarańczowe plamki i płetwy ciut krótsze niż u ryby 2.

U ryby 2 nie widać ani jednej plamki, nie ma też paska poziomego, jest jakby bardziej smukła niż ryba 1 i ma trochę dłuższą płetwę górną.

 

Luna: Zdania zaczynamy z dużej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...