Skocz do zawartości

Malutkie akwarium 25l


Rekomendowane odpowiedzi

5. Tło na tył akwarium

często akwa bez tła wygląda lepiej niż akwa z fototapetą na tylniej szybie ;)

jak już to czarny pognieciony brystol i nic więcej....

 

mnie się strasznie nie podobają te "tapetki" jak już to jakieś tło strukturalne ale do 25L to szkoda powierzchnię wodną marnować na takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli potrzebuję :

1. Akwarium

2. Grzałka

3. Termometr

4. Filtr

5. Tło na tył akwarium

6. Siatka do wyławiania ryb

7. Rośliny

8. Odmulacz

9. Żwir

10. Oświetlenie

No i oczywiście rybki :D Czy o czymś zapomniałem ?

o pokarmie i styropianie pod akwarium lub piance. dodatkowo możesz pomyśleć nad jakimś ładnym korzeniem lub łupiną kokosa. zależy co będziesz tam trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na upartego zmieścisz się w 150zł. ja z 260L się zmieściłem w 500zł więc nie przesadzajmy, jak się chce to można, trzeba dobrze poszukać czasem jest tak, że w sklepie jest drożej niż przez internet łącznie z przesyłką itd. więc najlepiej sobie zaplanować co gdzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale roślin i żwiru chyba na necie nie kupie :lol: A wszystko wygląda mniej więcej tak :

1. Akwarium z grzałką, filtrem, tłem, oświetleniem, i siatką do wyławiania ryb 150 zł. (samo akwarium 109 zł, ale przesyłka 39 zł).

2. Rośliny ok. 20 zł

3. Żwir ok. 20 zł

4. Rybki ok. 20/30 zł

Nie wiem czy te ceny to dobre bo to są moje podejrzenia, tak mi się wydaje, że tyle to kosztuje :D

No i jakiś pokarm i ozdoby jakiś kokos może to wyjdzie gdzieś około 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za akwarium 25l zapłaciłam 35 zł a nie zadne 109zł! żwirek ok.3zł. A tak wogóle to ja mam 25l i nie mam tam 4 ryb ale 11 i i tak jest pustawo. Wystarczy filtr bez napowietrzacza. I jeszcze jakiś uzdatniacz do wody żeby woda była bardziej"przyjazna" dla ryb.

Tu nie chodzi o samo akwa, ale o cenę za cały zestaw.

A w ogóle kiedy woda jest odstana 24h uzdatniacz jest niepotrzebny, tym bardziej kiedy mówimy o 25l. Te kilka litrów wody łatwo gdzieś odstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Akwarium z grzałką, filtrem, tłem, oświetleniem, i siatką do wyławiania ryb 150 zł. (samo akwarium 109 zł, ale przesyłka 39 zł).

za dużo

 

samo akwarium z porywą 25L kosztuje u mnie w normalnym sklepie 55złotych

grzałka +/- 20złotych

filtr 25-30zł

siatka 2,50

tło - wystarczy brystol 1zł

 

w sumie: 103,50zł-108,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki, że ja byłem już w sklepach zoologicznych i te akwaria mi się nie podobają. Są jakieś kolorowe takie, a ja chcę normalne proste, z czarną pokrywą. A tamte jakieś różowe niebieskie itd... ;/. Ogólnie to akwaria w sklepach nie ciekawe u mnie są ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...