Skocz do zawartości

Sklep akwarystyczny w skierniewicach


seliga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Polecicie mi jakiś dobry sklep w Skierniewicach? Byłem w jednym to tam był taki naciągacz że szkoda gadać, widziałem jak naciągnął jedną panią na kupno w ogóle nie akwarystycznych roślin. Mi też chciał opchnąć nie wiadomo co. Do tego okropnie mały wybór.

http://www.pkt.pl/s/skierniewice/214268 ... arski.html

To jest ten sklep powyżej więc radzę każdemu omijać szerokim łukiem.

To jak? znacie jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że autor chce podciągnąć działania właściciela sklepu pod pierwszy paragraf artykułu 134 kodeksu wykroczeń... Ale to raczej było by bardzo naciągane w tym przypadku ;)

Podchodząc z innej strony, można by pociągnąć do odpowiedzialności właściciela tematu z artykułu 212 kodeksu karnego...

 

Ale czy to jest forum prawne...

Założyciel tematu może tylko ostrzec chciał i zamiast napisać kolejny post w temacie który już istnieje napisał tu...

Grzegorzu...luzik...wyluzuj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Ja mieszkam w skierniewicach i najlepszy moim zdaniem sklep zoologiczny znajduje się na ulicy zawadzkiego , często tam nic nie mają ale jeśli pujdzie się do pani która tam sprzedaje i zapyta czy by mogła nam załatwić rybki lub roślinki to z pewnością to zrobi , i jeszcze jeden sklep jest na widoku (nie pamiętam nazwy ,ale to napewno nie złota rybka czy kakadu ) ulicy też nie pamiętam bo jestem z centrum , ale idąc wzdłuż sk8parku za blokami jest długi pasaż tam jest fryzjer i własnie ten sklep zoologiczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Ja mieszkam w skierniewicach i najlepszy moim zdaniem sklep zoologiczny znajduje się na ulicy zawadzkiego , często tam nic nie mają ale jeśli pujdzie się do pani która tam sprzedaje i zapyta czy by mogła nam załatwić rybki lub roślinki to z pewnością to zrobi , i jeszcze jeden sklep jest na widoku (nie pamiętam nazwy ,ale to napewno nie złota rybka czy kakadu ) ulicy też nie pamiętam bo jestem z centrum , ale idąc wzdłuż sk8parku za blokami jest długi pasaż tam jest fryzjer i własnie ten sklep zoologiczny .

Dziękuję za odpowiedź. W ten czwartek zajrzę do tego sklepu obok fryzjera. Cieszę się że jest chociaż jeden skierniewiczanin na forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...