Jump to content
ermukis

Hodowcy w Grudziądzu i okolicach.

Recommended Posts

Są jacyś hodowcy ryb i roślin akwariowych w Grudziądzu i okolicach? Znalazłem jedynie paletkarnie, gdzie właściciel ma około 10000l wszystkich zbiorników. Jak znacie, podajcie namiary, a najbardziej mnie interesuje stara dobra Ameryka PŁD. ;) Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma nic takie w Gdz. Sklepy sprowadzają towar z Torunia lub Bydgoszczy, a ceny w sklepach są kosmiczne. Przy placu stycznia to już kosmos cenowy, ale solidnie zaopatrzony. Kawałek za sądem jest drugi sklep i cenowo trochę lepiej, ale rewelacji nie ma w Gdz.

Jeśli coś potrzebujesz to pisz do mnie na priv. Mogę sprowadzić co chcesz z Łodzi za grosze w porównaniu do sklepów w Grudziądzu.

Mieszkam w Łodzi, ale z żoną często jeździmy do Gdz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, że sklepy o których mowa. Sprzedają ryby takie jak : Adonisy czy Zbrojniki Kolumbijskie (mówią, że to średnie rybki max 30cm.). Adonis metr. Kolumbijski od 50-60cm. . Zwłaszcza na placu stycznia. Zgadzam się z histerykiem cenowo koszmar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toruń i Grudziądz, sklepy nastawione wyłącznie na zyski i jak najszybsze pozbywanie się towaru, w większości zatrudniają osoby niekompetentne, nie mające czasem pojęcia o podstawach hodowli ryb i roślin (sorry jeśli kogoś uraziłem, to moje subiektywne odczucie). Wszystkie rośliny kupuję na allegro (jak dotąd towar zawsze był I klasa) a ryby w Przeźmierowie pod Poznaniem (jest taki sklep - "Bajcik", 250 akwariów, ogromny wybór ryb, roślin, choć ceny - u la la, ale warto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×