Skocz do zawartości

Worek bokserski


Rekomendowane odpowiedzi

7s nie możliwe.

Zwiększając co miesiąc ilość brzuszków o 10 to za mało.

Robisz 10 pompek i 20 brzuszków mówisz? na start się zaczyna od tego i co 3 dni zwiększasz wszystko o 5.aż dojdziesz do zadowalającej ilości np.60-70 pompek i 150 brzuszków, i najlepiej staraj się zwiększać ilość także w jednej serii ale to np. co tydzień o 5.

Oczywiście jest to sprzeczna sprawa, i to zależy od uznania, lecz dla mnie to jest prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od wszystkiego, ale raczej niż do upadłego rób sobie serie i je zwiększaj. Zrób sobie 3-4 dni treningu w tygodniu, najlepiej żeby pokrywało Ci się to z dniami gdy masz WF. Dni wolne i odpoczynek są bardzo ważne, tak jak i dobra dieta. Tak do upadłego to raczej na wytrzymałość idziesz niż na efekt i siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze-żadnego worka.

Jeśli nie miałeś wcześniej doświadczenia z boksem/kickboxingiem/mma, to nie ma co bić w worek bo nic się nie nauczysz. Nabierzesz tylko złych technik, nawyków i to będzie wyglądało śmiesznie. A jak będziesz chciał później zapisać się do sekcji, to zamiast normalnie trenować, będą Cię oduczać nawyków :) Wiem o czym mówię, sam trenuje.

Także jak nie znasz techniki, to nie bierz się za worek, bo się połamiesz.

 

Co do treningu mięśni, to najpierw zacznij od 10 serii po 10 pompek, w sumie 100, dwa tygodnie później zwiększ do 120 itd.

A co do brzuszków to jeśli myślisz poważnie o formie, to powinieneś robić na początek tyle ile dasz radę. Ja w słabej formie robiłem po 200 brzuszków w jednej serii to nie jest żaden wyczyn. Jak będziesz solidnie trenować to zrobisz po 1000+ brzuszków dziennie zanim się obejrzysz ;)

I jeszcze jedno, rozwijaj wszystkie partie mięśniowe, ćwicz też nogi biodra, mięśnie ręki, szczególnie barki i ramiona, no i jeśli będziesz w stanie to plecy, klatkę i kark. Wtedy trening będzie solidny :)

Pozdrawiam i powodzenia w treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jeżeli jesteście zainteresowani zakupem worka bokserskiego lub wszelkiego rodzaju sprzętu związanego ze sztukami walk to mogę Wam polecić sklep internetowy z takimi akcesoriami http://budo-shop.pl/ - mają konkurencyjne ceny a obsługa sklepu chętnie służy radą, która mi akurat była bardzo potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...