Skocz do zawartości

Worek bokserski


Rekomendowane odpowiedzi

Za 150pln kupisz już fajny duży worek z torpedą.

Pomysł fajny kiedyś też miałem zamiar kupić ale niestety nie mam miejsca na worek. Naparzaj pompki podciągaj się na drążku jak masz możliwość to ławeczka, hantle i ćwicz bo żeby obijać worek musisz mieć trochę mięśni żeby to nie było tylko naparzanie po worku ale praca na siłą ciosu i szybkością.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie dla wszystkich którzy znają strony z odpowiedziami do sprawdzianów [...]

Wszystkim z góry dziękuję pomożecie mi uzyskać dobre rezultaty

 

Lepiej zainwestuj to w książki i do nauki. Te 10 pompek i 20 brzuszków to jest śmiech na sali taki że do takiego treningu powyższe worki będą wystarczające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu nauka nauką jak mu w miarę do głowy idzie to i na ćwiczenie i inne przyjemności mu czasu zostanie.

Swoją drogą 10pompek i 20 brzuszków to nie jest imponujący rezultat jakbyś napisał że się podciągniesz 10 razy na drążku to bym powiedział że w worek możesz przy dobrym układzie inwestować ale na razie jedz obiadki i ćwicz jak zrobisz 50 pompek i ponad 80 brzuszków to będziemy mogli wrócić do tematu worka bo na razie nie ma to najmniejszego sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 15 lat nie było problemem zrobić 200 brzuszków w dwóch seriach, a nie 20 łącznie. Myślę że nawet teraz bym dał rady. Poza tym ćwiczyłem regularnie 4 dni w tygodniu po przynajmniej dwie godziny zegarowe. Ty mi piszesz że robisz 10 pompek i to jest ten Twój trening? Tak jak mówiłem, z takim podejściem to się lepiej ucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak musze na wf to na te 40min. lekcji 300zrobie ale pisze ile robie codziennie . Serie zwiększam o 10 co miesiąc .

 

 

A tak z ciekawości jeszcze zapytam jakie dyscypliny trenujesz może pływanie ,strzelanie z łuku lub z wiatrówki do tarczy jeśli tak to przjedźmy na priw nie hce zapychać forum ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że zrobisz 300 domyślam się że chodzi o brzuszki. W ciągu 40 minut nie jest sztuką zrobić 300 brzuszków bo dzielisz je np na 10 serii po 30 powtórzeń. Sztuką jest zrobić 300 brzuszków w 1 serii utrzymując przy tym dobre tempo.

Nie można co miesiąc podnosić ilości serii o 10 co najwyżej można podnieść ilość powtórzeń w serii o 10.

Salto nie czyni z ciebie zawodnika w klasie też miałem gościa co odwalał salta i różne takie efektowne rzeczy ale "koks" to z niego nie był. On po prostu był zwykłym cieniasem który umiał różne akrobacje.

Wysportowany to nie to samo co wygimnastykowany.

Ile masz kolego wzrostu i ile ważysz bo np. mierząc 175cm i ważąc 65-70kg wystarczy o wiele mniejsza siła by się podciągnąć 10 razy aniżeli mierząc 175cm ale ważąc tym razem 75-80kg.

Jak dasz rade to dodaj zdjęcie twojej rzeźby to wszyscy nabiorą wody w usta albo treść komentarzy pozostanie niezmienna :)

Życzę powodzenia przy budowaniu mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i podciągnięc na drążku 8 razy ;) ,a co do Atreyu mam tylko 15 lat i jestem 2 najbardziej wysportowany w klasie ciekawi mnie czy umiesz salto w powietrzu,przerzut bokiem czy chodzenie na rękach na odległość 10metrów.?? ;)

 

Waże 85kg i w/w akrobacje są mi znane bardzo dobrze ;) Żadne osiągnięcie.

 

Zrób salto nie w powietrzu, to bedziesz dobry :mrgreen::mrgreen::spam:

 

 

 

 

Na razie idź w mase i ćwicz mięśnie. Za worek zabieraj się za rok- dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i podciągnięc na drążku 8 razy ;) ,a co do Atreyu mam tylko 15 lat i jestem 2 najbardziej wysportowany w klasie ciekawi mnie czy umiesz salto w powietrzu,przerzut bokiem czy chodzenie na rękach na odległość 10metrów.?? ;)

Lukasz to masz cienkich gości w klasie ;) Ja mam tyle samo lat co ty i robię 15 podciągnięć :) Na twoim miejscu skupiłbym się na formie,potem na ćwiczeniu z workiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i trenuje biegi na 60m niecałe 7sek.

Wybacz, ale nie wierzę. Jeśli masz 15 lat i już biegasz poniżej 7 sekund na 60m, to Ty lepiej się weź za bieganie ;). Nie wierzę tylko dlatego że rekord świata na ten dystans to 6.4 sekundy.

 

Co do tematu, polecam poczytaj trochę fora na ten temat. Tu masz linka - znalazłem coś o treningu dla początkujących http://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_o ... 59947.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym stylu u mnie na biegi chodziliśmy na boisko lokalnego LKS'u i zawsze robili 10kroków od połowy boiska z tym że połowa ma u nas 55m czyli nasze 60 to było coś koło 65m.

Ale za to na zawodach się zgred cieszył że nas dobrze przygotował i biegliśmy lepiej niż na WF'ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...