Jump to content

padniety filtr

n0rek
 Share

Recommended Posts

Witam, padl mi dzisiaj filtr o nazwie HJ-311B i wyglada tak: http://tnij.com/QVHms rano dzialal a ok poludnia jak zagladalem do rybek to juz nie buczal, przeczyscilem go i przemylem woda ale nadal nic, nie moge sie dostac do silnika bo wyglada na nierozbieralny

mam dwa pytania:

1. jak napowietrzyc wode tak zeby rybki przezyly pare dni?

2. czy ktos mial doswiadczenia z podobnym filtrem i go naprawil?

Wsadź brzęczyk do napowietrzania,raczej natleni wodę bez pomocy filtra.

Ciekawe jaka jest obsada i jakiej wielkości jest akwarium,również ilość roślin ma duże znaczenie.Trochę pociągniesz bez filtra jak będziesz co dzień podmieniał wodę w małej ilości np.10%,napowietrzacz powinien pracować całą dobę.

Podaj obsadę,litraż,ilość i gatunki roślin,kiedy akwarium zostało zalane,czy dojrzewało bez obecności ryb?

Koniecznie zdjęcie akwarium.

akwarium ma ok 30l, mam pare neonek i cos 5 kosiarek, akwarium ma ok roku, dojrzewalo pare dni bez rybek pozniej wpuscilem bojownika i byl sam przez pare tygodni po czym dolaczyla reszta ekipy ale bojownik jakies 3 miesiace temu zachorowal i zdechl, roslinka jest jedna ale gatunki nie znam, ogolnie jest to takie male hobby na mala skale, glownie zona sie na to napalila i ladnie wyglada

z pudelka z filtrem zostala mi tylko taka czesc http://imageshack.us/photo/my-images/72/imag0073tl.jpg/ czy to wystarczy? jezeli tak to ktory koniec w wode a ktory na zewnatrz?

Zaczynaj zdania wielką literą i używaj polskich znaków.-Sławek121

Tak gdzie masz wirnik to jest taka osłanka okrągła, odkręcasz ją i komorę musisz wziąć wyskrobać np. nożem by nie było kamienia. Bo w komoże robi się kamień i na magnesie od wirnika i masz zbyt duże tarcie i wirnik się nie kręci...