Skocz do zawartości

Czy ta szafka wytrzyma?


jago1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę doświadczonych akwarystów o pomoc. Zamierzam zmienić akwarium na większe - 112l (80x35x40), co wiąże się z koniecznością zakupu szafki. Chciałam zapytać czy taka będzie wystarczająca? Jak myślicie, wytrzyma?

http://allegro.pl/szafka-pod-akwarium-1 ... 81308.html

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

nemo130: Wydzieliłem posty. Na przyszłość zakładaj własny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę doświadczonych akwarystów o pomoc. Zamierzam zmienić akwarium na większe - 112l (80x35x40), co wiąże się z koniecznością zakupu szafki. Chciałam zapytać czy taka będzie wystarczająca? Jak myślicie, wytrzyma?

http://allegro.pl/szafka-pod-akwarium-1 ... 81308.html

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

Ja pod swoje akwarium,szafkę robiłem na zamówienie.Chociaż skoro pisze pod jakie wymiary to powinno wytrzymać.Ze swojej strony dodam że z tyłu muszą zostać dokręcone plecy z płyty.Nie zapomnij o wypoziomowaniu zbiornika i podłożeniu na blat szafki np.maty polietylenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gotowa szafka pod 112l już jest wzmocniona,zerknij na lewy bok.

Stawiaj szkło,szafka wytrzyma.

Może jestem przewrażliwiony,ale jak zamawiałem swoją szafkę to dorobiłem jej plecy.Pozatym jest to niski koszt,szafka jest stabilniejsza a i ja jestem spokojniejszy :)

Popieram Mati.

Nie ma to jak spokojny sen,ja też dołożył bym plecy z wióra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegrzół zacytowałam tylko pierwsze zdanie z tematu jak zadawać pytania. Zauważyłam, że piszę do moderatora ;) Po prostu uznałam, że po coś jest temat o zadawaniu pytań i się zastosuję.

Dzięki za poradę w sprawie szafki, jutro zamawiam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...