Skocz do zawartości

Otoski


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo mam jak i gdzie go zainstalować dlatego wolałbym wewnętrzny. Tylko który jak coś?

Jeśli mam coś ci doradzić to weź Aqua Szut 750.Za taką cenę lepszego raczej nie kupisz.Tylko będziesz mu musiał zmniejszyć trochę przepływ bo może zrobić pralkę.Jak możesz kupić zewnętrzny to tanim rozwiązaniem był by HW 302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam coś ci doradzić to weź Aqua Szut 750.Za taką cenę lepszego raczej nie kupisz.Tylko będziesz mu musiał zmniejszyć trochę przepływ bo może zrobić pralkę.Jak możesz kupić zewnętrzny to tanim rozwiązaniem był by HW 302

Taa... filterek o przepływie 750l/h będzie robił pralkę w baniaku 112 l...

Za to na pewno kubełek o przepływie 1000l/h nie będzie robił pralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam coś ci doradzić to weź Aqua Szut 750.Za taką cenę lepszego raczej nie kupisz.Tylko będziesz mu musiał zmniejszyć trochę przepływ bo może zrobić pralkę.Jak możesz kupić zewnętrzny to tanim rozwiązaniem był by HW 302

Taa... filterek o przepływie 750l/h będzie robił pralkę w baniaku 112 l...

Za to na pewno kubełek o przepływie 1000l/h nie będzie robił pralki.

Kolega miał 112l akwarium i własnie Aqua Szuta 750 i robił mu taką pralkę że rośliny musiał przestawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba oczywiste że nie skieruje przepływu wprost na rośliny żeby je z korzeni powyrywało :)

Filtr wymienię, zamówiłem już testy to niedługo porobię. Oświetlenie dalej zostawiłem na 11h no i filtr bez wyłączania. Jak drugi wsadzę to pewnie ten stary jeszcze zostawię żeby pochodziły razem póki tamten nie zaaklimatyzuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy z dzisiaj paskowe JBL'a:

 

Cl2 - 0

NO3 - 10

NO2 - 0

GH - >21°d

KH - 15°d

pH - 7,6

 

Maciejkos - rzeczywiście, podczas bardzo goracych dni temp skacze nawet do 28 -29 stopni.

 

Na dodatek dziś padło mi danio i neonek - miały dziwnie wklęsłe brzuszki - zdjęcia pod linkiem: post451893.html#p451893

Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...