Skocz do zawartości

Akara z maronii - obsada


Vesmor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam w akwarium 4x Akare x Maronii, dobraly sie w dwie pary, z czego jedna jest dosc aktywna a druga dosc srednio. Te aktywne mocno walcza o teren, i daja popalic tej drugiej parze. W nocy jednak spokojnie sobie spia, kiedy wpuscilem do akwarium kirysa (zdaje sie ostrobok chociaz znajomy mowi ze to zoltopasy) to w nocy zaczal szalec i wszystko gonic tak ze tamte nie mialy spokojnej nocy. Co byscie dali w takim razie do obsady z takimi Akarami, chcialem wlasnie cos z dennych, mialem juz zbrojnika niebieskiego i w zasadzie bylo podobnie, szalal tak ze Akary tylko smigaly z lewej na prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Michal84 od zawsze tak pisze, jest to poprawna pisownia, jedynie bez ogonkow - tak pisalo sie jeszcze 15 lat temu i tak mi pozostalo - sorry ale nie zmienie nawyku, wszedzie to akceptuja, nawet w mojej pracy... Jestes pierwsza osoba na przestrzeni parunastu lat ktora ma z tym problem i mnie za to moderuje, a uzywam fora bardzo duzo i czesto. Rozumiem jeszcze jakbym napisal "to som jeszcze male akary" czy cos... A tak sie czepiasz, co jesli nie mam kompa z polskimi ogonkami ani mozliwosc instalacji rzeczy na nim bo wszystko zablokowane - nie moge pisac nic na forum? Przynajmniej jestem szczery i nie sciemniam.

 

Zeby nie zakladac na nowo topicku (o ile tak mozna): Czy to normalne ze parka akar (a przynajmniej wnioskuje ze to para bo wszedzie zawsze razem sie trzymaly i trzepaly na swoj widok...) nagle po paru miesiacach zaczela sie wciekle gonic i nie chca juz za bardzo mieszkac w swojej kryjowce? ps. nigdy nie mialy potomstwa, ani nie skladaly ikry, takze pewnosci tez tu nie mam ale i tak....

 

Zaakceptowałeś regulamin jak się rejestrowałeś? To się do niego dostosuj. Forum to nie Twoja praca. W pracy akceptują, a nie mają zainstalowanej polskiej czcionki :lol: To dopiero jest ściema. I niestety, ale nie ma żadnych ustępstw. +1 Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moderatora/admina, w takim razie skasujcie moje konto, bo kurczowe trzymanie sie tego absurdalnie idiotycznego punktu regulaminu nie swiadczy dobrze o Was. Dziwi mnie troche takie traktowanie uzytkownikow, szczegolnie forum ktore raczej ma problem z aktywnoscia userow. Pogardliwa adnotacja w moim poprzednim poscie swiadczy tylko o niedojrzalosci ekipy zarzadzajacej. No coz plakac z tego powodu nie bede, sa inne fora.

 

 

rainbow - Masz rację są inne fora. Na tym nie spamuj i przestrzegaj zasad pisowni. +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac na nowo topicku (o ile tak mozna): Czy to normalne ze parka akar (a przynajmniej wnioskuje ze to para bo wszedzie zawsze razem sie trzymaly i trzepaly na swoj widok...) nagle po paru miesiacach zaczela sie wciekle gonic i nie chca juz za bardzo mieszkac w swojej kryjowce? ps. nigdy nie mialy potomstwa, ani nie skladaly ikry, takze pewnosci tez tu nie mam ale i tak....

 

Prawdopodobnie to nie jest parka, tylko po prostu się razem trzymały. Młode ryby często tak mają. Skoro nie miały tarła, to nie można tego nazwać "parką". Poza tym masz za małe akwarium na te ryby, i to może być przyczną, że się atakują i są w stosunku do siebie agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...