Jump to content

BLIZNY U GLONOJADA

Recommended Posts

Mój glonojad miał coś podobnego ale przyczyną było to że w jednym akwarium trzymałem 3 samce które ze sobą konkurowały problem znikł gdy pozbyłem się dwóch dużych i zostawiłem sobie małego ale jeśli ty masz tylko jednego glonojada to kompletnie nie wiem co jest przyczyną:)

Jak dla mnie to nie wina żwirku ani żadnej ryby w akwarium (bo płetwy nie naruszone), wręcz powiem ze to nie są żadne blizny, a następstwo szybkiego wzrosty glonka w pierwszym okresie życia(taki trochę grubasek hehe ;) ), jasne "blizny" z czasem zanikną,

Jak dla mnie to nie wina żwirku ani żadnej ryby w akwarium (bo płetwy nie naruszone), wręcz powiem ze to nie są żadne blizny, a następstwo szybkiego wzrosty glonka w pierwszym okresie życia(taki trochę grubasek hehe ;) ), jasne "blizny" z czasem zanikną,

Powiedz to otwarcie!

Glonojad ma rozstępy! ;d

Proszę się nie śmiać z mojej samiczki :D Mam dwa glonojady, na zdjęciu jest samiczka, a mam jeszcze samca. Ostry może być ewentualnie korzeń, na którym, bądź pod którym, oba przesiadują. Mam nadzieję, że to te przysłowiowe 'rozstępy', lub niegroźne blizny :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...