Skocz do zawartości

Wasze inne hobby?


jagoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niczym prawdziwy człowiek orkiestra mam mnóstwo zainteresowań. Składam modele kolejek, uczę się jeździć na monocyklu, jeżdżę konno, systematycznie nurkuję, bawię się muzyką, a teraz postanowiłem zająć się filmem. Pomału, nieśmiało tworze amatorskie reportaże. Natknął mnie do tego zakup kamery z projektorem. Zabawa przednia. Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarystyką na poważniej zainteresowałam się stosunkowo niedawno.

Moje pozostałe hobby to: literatura (przede wszystkim groza wszelkiej maści), psychologia społeczna pod kątem resocjalizacji, fotografia (bardzo) amatorska oraz rpg, a konkretnie nWoD.

Aktualnie prowadzę dwie kampanie Wampira i gram w Wilkołaka. Gram też w mmo i uważam, że WoW już nigdy nie będzie taki fajny jak kiedyś. I nie, nie jestem nerdem, mam coś takiego jak życie towarzyskie i bardzo je lubię (:

Poza tym uwielbiam naturę, kocham psy, interesuję się terrarystyką, zbieram ciekawe okazy zasuszonych owadów, a za swoją perełkę uważam zmierzchnicę trupią główkę wiszącą w gablotce na ścianie (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy (:

Dużo bardziej niż motyle interesują mnie pająki, chrząszcze, modliszki, straszyki, patyczaki.

Co do kolekcji to ogranicza się na razie wyłącznie do okazów chrząszczy, patyczaków i ciem, które z uwagi na wielkość wystarczy tylko odpowiednio wysuszyć. Spróbuję swoich sił w preparacji z prawdziwego zdarzenia dopiero, gdy któryś z moich straszyków nowogwinejskich dokona żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kinematografia

- literatura średniowiecza

- fotografia

- reportaż

 

Czyli oglądam filmy, czytam to, co na pierwszy rzut oka do czytania się nie nadaje, pstrykam zdjęcia i biegam z kamerą. Uwieczniam na karcie pamięci to, co godne uwagi. Dziś kamery cyfrowe mają tak niewielkie rozmiary, że pakuje je w kieszeń kurtki i ruszam w miasto by uchwycić to co na co dzień przez większość z nas jest niezauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

1-II Wojna Światowa- Interesuje mnie zwłaszcza myśl techniczna Hitlera.

2-Focus, Świat wiedzy, Sekrety nauki- Najlepsze miesięczniki popularnonaukowe na ziemiach polskich.

3-Lotnictwo-Samoloty, balony ,rakiety...

4-Militaria-Sam zrobiłem mini balistę(http://pl.wikipedia.org/wiki/Balista), i gdyby nie trzeba by było mieć zezwolenia na broń czarnoprochową, to miałbym już własnego wykonania replikę broni palnej z okresu XVIw.

5-Klocki LEGO Technic- Najmilsze chwile mojego dzieciństwa spędzone razem z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-Militaria-Sam zrobiłem mini balistę(http://pl.wikipedia.org/wiki/Balista), i gdyby nie trzeba by było mieć zezwolenia na broń czarnoprochową, to miałbym już własnego wykonania replikę broni palnej z okresu XVIw.

Na broń czernoprochową zaprojektowaną przed 1885 rokiem nie potrzeba zezwolenia. Chodzi tu zarówno o rewolwery kapiszonowe jak i karabiny. Możesz mieć też strzelby i broń skałkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...