Skocz do zawartości

Wasze inne hobby?


jagoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie , czym się interesujecie oprócz ,,leczenia,, choroby o nazwie akwarystyka? Co Was innego kręci?

Od razu wyprzedzę co niektórych ,że drug & sex &rock&roll pozostawiamy / na razie / w spokoju. :lol:

U mnie

1. Historia i zagadki zwłaszcza II WW i tematy jak to nazywam trudne, Stalin, Katyń, ale i inne Wyprawy Krzyżowe, Katarzy

2. Muza od A-Z , generalnie rock symfoniczny, rock progresywny i gothic rock

3.Militaria ze wskazaniem na bagnety

4.Modelarstwo/ już nie te oczy/ wiec raczej buszowanie na portalach i ściaganie fot dioram i artylerii zwłaszcza I WW

5.Tworzenie własnego drzewa genealogicznego

6. Ostatnio kompletowanie sprzętu do stworzenia swojego małego podwodnego świata. Początki obiecujące, temat dla laika jakim jestem nowy ,w ogóle to kosmos ale spoko, powoli damy rade.

Pozdrowienia z Pyrlandii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze na pierwszym miejscu będzie muzyka - i słuchanie i granie na gitarze. Czasem trafi się jakaś inna ciekawostka, która tymczasowo zepchnie muzykę na drugi plan, ale po burzliwym romansie zawsze wracam do starej dobrej miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Akwarystyka

2.Modelarstwo RC (Radio control) zdalnie sterowane

3.Nurkowanie (filmowanie podwodnego świata)

4.Sporty extremalne (skoki na spadochronie itp.)

5.Fantastyka

6.GRY RPG

 

ogólnie wariat i jaram się wszystkim co interesujące :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubie kupować samochody a potem je psuć.

2. Lubie bujnąć się czasem na linach między mostami.

3. Postrzelać lubię.

4. W drewnie dłubać lubię.

5. Piwo pić.

6. Pić piwo.

7. Ubrać się w obcisłe i na macie z kolegą się po siłować(bez skojarzeń głupich proszę).

8. I jeszcze lubię napić się piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie interesuje taniec irlandzki, na którego lekcje uczęszczam już tak mniej więcej od 1,5 roku. Poza tym kinematografia i wszystko co z nią związane w tym również kamery cyfrowe (na dniach szykuję się do zakupu i już nie mogę się doczekać ;D). No i oczywiście akwarystyka, obowiązkowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...