Jump to content

jakie wymaganie dla neonów

qlivik
 Share

Recommended Posts

Czyli tak jak napisałem będzie dobrze. Tylko powiedz, jakie masz zamiar mieć akwarium, itd. ?

ok jak narazie to nie mam nic bo dopiero zaczynam ale planuje kupic tylko moczarke kanadyjska 1 zamek i kamien

nemo130:Następnym razem bedzie +1 za pisownię.

ok jak narazie to nie mam nic bo dopiero zaczynam ale planuje kupic tylko moczarke kanadyjska 1 zamek i kamien

Nie kupuj żadnych zamków! Jeśli chcesz mieć jakieś schronienie dla rybek to kup jakiś kokos.

Nie kupuj żadnych zamków! Jeśli chcesz mieć jakieś schronienie dla rybek to kup jakiś kokos.

A możesz mi powiedzieć dlaczego mam nie kupować żadnych zamków.

Michał84:Ostrzeżenie za pisownię.

Bo wyglądają tandetnie i wydzielają trujące związki do wody.

A jakiś mały kamień do akwa albo wulkan taki mały czy nic nie dawać z tych rzeczy ?

Michał84:Drugie ostrzeżenie za pisownię.

Mały kamień już prędzej (ale lepiej nie brać jakiegoś z ulicy ponieważ może to podnosić Ph), ale jakies wulkany to nie.

Wytłumacz mi proszę, jak wyglądają "kamienie z ulicy" [sezamkowej?] i czym różnią się od takich z lasu, podwórka, albo z zoologa i dlaczego akurat taki podniesie ph. Kamyk, to kamyk. W zoologu też masz takie z wapieniem który podnosi ph. Sęk w tym że takie coś można samemu, bardzo szybko sprawdzić. Zachęcam do zdobywania takich ozdób naturalnie, na własną rękę, bez płacenia po 10-15zł za kilogram czegoś, czego może macie mnóstwo za domem.

A jakieś inne ryby do takiego małego akwa.

Michał84:Ale jesteś uparty!Proszę,trzecie upomnienie za pisownię,zachęcam do przeczytania regulaminu,dowiesz się tam np. co Ci grozi za 4 ostrzeżenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...