Skocz do zawartości

Problem z komputerem...


domino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ten temat nie ma nic wspólnego z akwarystyką, a może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.

 

Mam problem z komputerem. Chcę sobie pograć w Euro Truck Simulator, niestety grać mogę 10-20 minut, bo po tym czasie komputer się zawiesza, tzn. obraz z gry staje w miejscu, komputer nie reaguje, pozostaje tylko reset.

Nie wiem czemu tak się dzieje, może ktoś mi pomóc? Info o kompie daje w screenach. :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Mam nadzieje że screeny są w miare czytelne.

 

EDIT: Dodam że cs 1.6 śmiga dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusy w kompie tez to miałem kiedys z tego typu grami, i okazało się. ze gra sprowadziła ostrego wirus do komputera ale eset dal z tym rade tylko ze po tym czekała mnie reinstalacja komputera od nowa.

Nie wirusy nie. Wczoraj skanowałem kompa i nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prawdopodobnie przegrzewa Ci się karta graficzna.Spróbuj ściągnąć boczną blachę obudowy i po testować.Sprawdź czy wentylator na grafice się kręci, jeżeli grafika nie ma wentylatora tzn. chłodzenie pasywne to trzeba jakiś dopasować np.50mm lub 60mm.Ogólnie może cały komputer wymaga odkurzenia poprzez sprężone powietrze.To tak na szybko.

 

Pozdrawiam

faberone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A resztę?

Jaką resztę? Co oprócz karty powinienem zaktualizować?

 

Witam

 

Prawdopodobnie przegrzewa Ci się karta graficzna.Spróbuj ściągnąć boczną blachę obudowy i po testować.Sprawdź czy wentylator na grafice się kręci, jeżeli grafika nie ma wentylatora tzn. chłodzenie pasywne to trzeba jakiś dopasować np.50mm lub 60mm.Ogólnie może cały komputer wymaga odkurzenia poprzez sprężone powietrze.To tak na szybko.

 

Pozdrawiam

faberone

Tak, chłodzenie jest pasywne w tej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sp3 bo widzę ze masz tylko sp2 możliwe ze gra dlatego się tnie ja mam windows 7 teraz wieś nie wiem czy na xp by ta gra się cieła ale możliwe tez jest to ze nie zainstalowałeś nowszego patcha i crack jest błędny sprawdz na stronie skidrow games oni zawsze maja nowe gry cracki i patche stronę znajdziesz w :google: .:P

 

EDIT

 

A i zainstaluj tez najnowsze sterowniki karty graficznej jak i płyty głównej takie jak chipst, głos itp. a gra będzie działała ok tylko czy niema do niej patcha nowego to ja sam nie wiem ale coś było z tym jak ściągałem z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...