Skocz do zawartości

[54l] River Tank


Jayix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długiej przerwie wracam na forum z nową aranżacją:D

Szczególne podziękowania dla użytkownika Sverting który wytłumaczył mi praktycznie wszystko:D

 

Ryby

Kardynałek chiński x8

ok 10 platek( niedługo wylecą do kolegi)

planuje dokupić więcej kardynałków i 8 przylg chińskich...

 

 

Rośliny

Nurzaniec

jakaś trawka:D

 

Zdjęcia

(jedno zrobione specjalnie dla ludzi którzy planują zakupic panoramiczne akwarium)

 

http://zapodaj.net/1631018583ed7.jpg.html

http://zapodaj.net/e6c32ce3c4749.jpg.html

http://zapodaj.net/d651459703d7b.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci chyba że na przylgi 80 cm by było. Albo już mi się miesza.. Za dużo osób do mnie pisze :P Przede wszystkim pisałem Ci że na przylgi musisz mieć dodatkową głowicę. 1000l/h to w Twoim wypadku byłby porządany przepływ. W Polsce jest też problem z rozróżnieniem tych przylg które będą mieć 5 cm od tych 15cm ;p

 

Nie mniej jednak, tyle marudzenia, a jak Cie rzucić na głęboką wodę to patrz jak ładnie z aranżem wybrnąłeś :P.

 

Pozwól nitkowym glonom rozmnożyć, a ja kiedyś popytam na forum piskorzowym o przylgi do krótkiego baniaka, może coś w Polsce się uda zdobyć. Ogólnie im będzie mocniejszy nurt tym mniejsze akwarium wystarcza. Jak będziesz kiedyś dorabiać mocniejszy prąd wody i może zrobisz większe akwa, to będzie można mieć sporo ciekawych przylg.

 

Jak Ci się woda przeklaruje, to nagraj w miarę możliwości filmik z tego jak kardynałki się czują w zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, kamienie powinny być wrzucone do akwarium jednqk no...tak.zrobiłem za początku i wysslo to okropnie. Akwarium powinno być też mile dla oka, a po drugie nie ukladalem kamieni, tylko te z tylu aby.stworzyć kryjówki dla przylg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te kamienie powinny być poukładane z chaosem a nie małe na przód duże do tyłu :)

 

No przynajmniej uzyskał optyczną głębie znacznie szerszego akwarium :D

 

Poza tym ten żwirek jakoś dziwnie wygląda :)

Jak rzeczny żwirek w rzecznym akwarium... Kiedyś ostatnio był Gawle nad rzeką?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mile.słowa, zwirek wyglada jak wygląda, innego ni ma:) chciałem żeby akwarium oprócz tego że ma być naturalne, było ładne i podobało się domownikom którzy wgl nie znają się na kwarystyce. Co do tego filmiku nagram go tylko jak przyjadę do domu, sory za bledy, mam nowy tel i się dopiero uczę pisać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...