Jump to content

Rośliny trawnikowe,mchy

frev
 Share

Recommended Posts

Mam 2 pytania odnośnie mchów trawników.

Pierwsze pytanie,jaka metodą mocować mech na korzeniu?

Drugie pytanie,na podłożu chcę dać trawę lub mech to normalnie się sadzi,czy jakaś dodatkowa siatkę się nakłada,aby korzenie trzymało?

Zrobię taki mały offtop bo widzę w twojej sygnaturze,że masz krewetki,w innym temacie nie odpisują.

Do 160l akwarium chcę zakupić 20 neon inessa i 10 kirysków,zastanawiam się nad krewetkami,ale z tego co wiem szybko się mnożą,potem jak jest ich nadmiar to trzeba się pozbywać?

Jestem uczulony na duża ilość ryb bo w 72l akwarium z 4 gupików zrobiło się 50 i ledwie udało mi się oddać znajomemu,i nie chcę dopuścić do takiego czegoś ponownie.

Zrobię taki mały offtop bo widzę w twojej sygnaturze,że masz krewetki,w innym temacie nie odpisują.

Do 160l akwarium chcę zakupić 20 neon inessa i 10 kirysków,zastanawiam się nad krewetkami,ale z tego co wiem szybko się mnożą,potem jak jest ich nadmiar to trzeba się pozbywać?

Z czasem pewnie trzeba,ale nie rosną duże więc ich ilość nie ma takiego wpływu na akwa-to raz.

Dwa,że możesz je oddawać na pokarm dla ryb,a część będzie zjedzona przez Twoje ryby,więc problemu nie widzę.

Trzy,po prostu możesz je sprzedać.