Skocz do zawartości

obsada do zbiornika 63 l


asiunia008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Posiadam zbiornik dokladnie 63l.

Mam w nim 14 neonkow inessa,2 zbrojniki niebieskie oraz 4 barwniaki czerwonobrzuche.

Na innych watkach dowiedzialam sie,ze niestety zbrojniki i barwniaki ze wzgledu na mala powierzchnie nie nadaja sie do mojego akwa,wiec zdecydowalam sie z nich zrezygnowac.

 

Chcilabym jednak do moich neonkow dokupic pielegnice ramireza.Ile najmniej i jakie plci?Palnuje dwie sztuki....

Oraz glonojada,ale odpowiedniego do 63l,badz inne stworzonko jedzace glony i zanieczyszczenia.

Jakie jeszcze radzicie rybki?konkretnie chodzi mi o przyjazne dla innych (w tym wypadku neonow i pielegnic)rybek oraz ladne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 neonów innesa

6 Otocinclus affinis - nie mniej nie wiecej. To stadna rybka, a ty masz małe akwarium.

1+1 Microgeophagus ramirezi - z tym że to tak na granicy. Jak się zaczną trzeć to mogą Ci zrobić rozpierduchę w akwarium. Dlatego musisz je opowiednio gęsto obsadzić roślinami. Przy tej ilości neonów jednak bym sobie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,ale ja nie mam polskich znakow na klawiaturze bo mieszkam za granica i nie mam polskiego laptopa :help::help::help::help:

 

Ale zdublowałaś temat po pierwsze, bo już jeden masz w obsadach dotyczące dokładnie, tego samego, nie edytujesz postów, po raz kolejny, przes takie posty jak te uznawane są jako spam, a nie pisanie polskich znaków jest już tu tylko dodatkiem, bo z tego co wiem, można ściągnąć program z polskimi znakami. Więc może na pisownie może przymknęłabym jeszcze oko, ale zrobiłaś duży bałagan w tym dziale.

mod.Evelyn

 

Michał84:Twoja klawiatura nie pozwala Ci na pisanie zdań z wielkiej litery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...