Skocz do zawartości

Dział sprzedam kupie zamienie - modyfikacja


Pappa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się nie rozpisywać. Teraz ktoś wystawia jakąś rzecz/rybę na sprzedaż i ktoś kto chce to kupić musi szukać gdzie sprzedający mieszka.

Pomysł jest taki aby dorobić kategorie z województwami. Czyli chcąc dodać rybę na sprzedaż wchodziło by się w: sprzedam -> woj. jakieś tam -> i dalej tak jak jest, czyli [nazwa wiochy] co do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W obecnej chwili ciężko byłoby z takim podziałem.

Tzn nie z samym podziałem. Tylko ilość ogłoszeń nie jest aż tak wielka by go wprowadzić.

Dział giełda, jako jedyny na forum. Ma ustawioną funkcję samooczyszczania. Posty starsze niż...hmmmm...kurde...bodajże 50 dni. Są kasowane automatycznie. Więc te ogłoszenia jakie tam widzisz. To są praktycznie nowe.

 

A na 1-3 strony ogłoszeń typu: sprzedam. Robienie podziału na województwa trochę się moja z celem.

 

 

Co do samej miejscowości. To staramy się pilnować, by była jej nazwa podana w temacie lub przynajmniej w samym poście.

 

 

Temacik zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dało by się zrobić jakieś małej szukajki która wyszukiwała by przedmioty sprzedającego?

Podobnie jak na allegro.

Sorka,tylko pytam.

Dla mnie samego to udogodnienie spore(myślę że dla innych również),ale naprawdę bardzo rzadko kupuje w naszej giełdzie i czasem przeszukiwanie giełdy kiedy user nie jest zbyt aktywny a oferta aktualna zajmuje trochę czasu.

Czy da się zamieścić opcję "znajdź przedmioty sprzedającego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dało by się zrobić jakieś małej szukajki

A posługiwanie się tą dużą jest be?

 

Wpisujesz nick, wybierasz giełdę, pokazuj jako tematy. Tadam. Masz to czego chciałeś - tematy w giełdzie, danej osoby. Przy czym jest ich aż tyle że szukajki nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...