Skocz do zawartości

360l - Piotr Dymowski - "The Edge of the mountain fores!


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie gratulacje dla naszego rodaka, Piotra Dymowskiego za zajecie pierwszego miejsca w TBNAD 2011: Gratulacje.

 

Dołączona grafika

 

Zbiornik:

120/60/50 szkło OW

 

Oświetlenie:

6xt54W

 

Szafka:

Kopia szafki ADA

 

Podłoże:

Aquatic-Nature Pro-Soil

Ferka Aquabase

Ferka Stemma

Ferka Rosetta

 

Filtracja:

Eheim 2080(biologia), Unimax 700(mechanika)

 

Nawożenie Co2:

podawane z butli wysokociśnieniowej

 

Dekoracje:

Iron Wood

 

Nawożenie kolumny wody:

Ferka Balance K

Ferka Aquatilizer

Ferka Balance N

Ferka Aquashade

 

 

 

Piotrowi jeszcze raz gratuluje:) I czekamy na wyniki pierwszego etapu IAPLC 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat powinien być przeniesiony do ROWiON-u, bo nie prezentujesz tu swojego własnego zbiornika, ani nie doczekamy się aktualki.

 

Co do oceny. Poziom konkursowy, to nie ulega wątpliwości, sam bym takiego nie zrobił, ale widziałem dużo baniaków które porwały mnie dużo bardziej niż ten i to już na konkursach parę lat temu, a nie mówię tylko o pierwszych miejscach.

Szafka:

Kopia szafki ADA

 

Za to poszło na pewno kilka punktów. Więcej byłoby gdyby była to oryginalna szafka ADA, no ale dobrze że przynajmniej nie zwykły akwarystyczny mebel, tylko kopia ADA. :lol:

 

PS: Tutaj 10 najlepszych prac z tego konkursu, można porównać:

http://www.tbnad.com/wyroznione-prace-2011/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta złośliwość z kopia szafki? Tak samo skadrowane zdjęcie jak tekturę wrzuciłem poszło na konkurs. A zaznaczenie ze to kopia to raczej plus w stronę Piotrka, bo byś nie odróżnił kopi od oryginału:)

 

Zobaczymy jak pójdzie naszym rodakom w IAPLC:) Na pewno z europy wystawiliśmy najliczniejsza grupę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...