Skocz do zawartości

[112L] Ogólny zagajnik


Dunay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szybki. Zmiana oświetlenia była konieczna, bo nawet widzę po roślinach że lepiej rosną. Trochę mnie S`Sayan zmotywował i lekkie przemeblowanie przeszło przez moją 112stkę ;) Doszło trochę pistii od georoberta, dzięki jeszcze raz.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Po ubiegłotygodniowej podmiance i wymordowaniu (tak, nazwijmy to morderstwem bo inaczej tego nie można nazwać), wszystkich kirysków, samca i samicy kakadu, otoska i paru neonków, dziś zamieszkały akwarium 4 kiryski spiżowe. Po doświadczeniach z ostatniego tygodnia mogę powiedzieć, że anubias, sagittaria subulata oraz hygrophile wytrzymują ph 4 - 4,5 bez problemu przez 12 godzin. Krypcie nie koniecznie, nurzańca wybiłem jakieś 90% ale widzę że odbija z korzonków. Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło, "plaga" rzęsy wodnej wytępiona, sinice i inne glony również. Po drodze był też zakwit pierwotniaków. W chwili obecnej wracam na światło 48W / 72W, CO2 i sole.

2ppn49z.jpg

k16ivc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ze swojego doświadczenia, nie chcę zbyt dużo zielska, tym bardziej przy przedniej szybie. I tak przy resecie oddałem ogromną garść (pewnie z 20 - 30) sadzonek Cryptocoryny. Czekam, aż się przyjmie to co jest i zacznie rosnąć. Trzeba tylko zmienić tytuł, bo już żaden z tego zagajnik. Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...