Skocz do zawartości

Zaginiona rybka, pomocy:[


milkiwayy87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium 54litrowe, obsada to 6neonków, 3brzanki pięciopręgie, 3 bystrzyki, 3mieczyki, 1 glonojad i 1 mułojad i do wczoraj 3 dania... Temat tyczy się właśnie jednego z nich.

Od momentu kupna czyli od okoła 1,5miesiąca temu było słabsze i tak mi słabło z dnia na dzień, chowało się, prawie nie pływało. Wczoraj zauważyłam, że już nie rusza się praktycznie w ogóle tylko dryfuje sobie w kącie akwarium zaraz przy tafli wody... I już dzisiaj nie widzę go w ogóle, przeszukałam całe akwarium i nic. Dodam, że wczoraj rybki miały 1dniową głodówkę, dzisiaj dopiero dostaną jeść, nie wiem czy może mu coś zrobiły?? i jeszcze jedno - od wczoraj, jakoś od północy pompa mi coś słabo chodzi, możliwe, że się "czymś" zapchała???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dania...

 

 

Było pytane w różnych sklepach zoologicznych i oczywiście mówili, że te wszystkie rybki w takim akwarium mogą być razem. Więc jakie rybki do takiego akwarium i w jakich ilościach?? Bo każdy mówi co innego.

Sprzedawców nie interesują twoje ryby i akwarium,tylko to żeby kasa się zgadzała,to podstawa.

Jeżeli nie wierzysz to zwróć uwagę na takie ryby w zoologicznych jak bocja wspaniała,czy sum rekini.

Niby to ryby to litrażu coś koło 400l i więcej,a w każdym sklepie ich pełno.Zadaj sobie teraz pytanie ile osób posiada takie akwaria,a uzyskasz odpowiedź na temat,czy sprzedawca troszczy się o twoje ryby.

 

Co do obsady,to do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...