Skocz do zawartości

Zjadanie pokarmu z dna


topsyt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie każda ryba

Z tego, co zaobserwowałem u siebie to Motylowiec w ogóle nie interesuje się pokarmem opadłym na dno. Szczupieńczyki mają podobnie. Chętnie też poczytałbym, co w tej materii zaobserwowały osoby, które trzymały takie ryby jak Pstrążenice, Ukośniki ozdobne, czy też Półdziobki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda ryba

Z tego, co zaobserwowałem u siebie to Motylowiec w ogóle nie interesuje się pokarmem opadłym na dno. Szczupieńczyki mają podobnie. Chętnie też poczytałbym, co w tej materii zaobserwowały osoby, które trzymały takie ryby jak Pstrążenice, Ukośniki ozdobne, czy też Półdziobki.
Motylowce jedzą tylko pokarm pływający po powierzchni :)

Nie ma szans by popłyneły na dno po pokarm :)

Autor może kupić sobie jakieś żyworódki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda ryba

Z tego, co zaobserwowałem u siebie to Motylowiec w ogóle nie interesuje się pokarmem opadłym na dno. Szczupieńczyki mają podobnie. Chętnie też poczytałbym, co w tej materii zaobserwowały osoby, które trzymały takie ryby jak Pstrążenice, Ukośniki ozdobne, czy też Półdziobki.
Motylowce jedzą tylko pokarm pływający po powierzchni :)

Nie ma szans by popłyneły na dno po pokarm :)

Autor może kupić sobie jakieś żyworódki :)

Dokładnie ;) Chodziło mi o większość gatunków ryb ;) Może nie wyraziłem się zbyt jasno-ryby które pobierają pokarm tylko z powierzchni wody,jak np.wspomniany motylowiec nie będzie zbierał resztek z dna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Chodziło mi o większość gatunków ryb ;) Może nie wyraziłem się zbyt jasno-

Nawet nie może, a na pewno to co napisałeś nie było zbyt fortunnie sformułowane. Można by stwierdzić nawet, że mylącym okazać się mogło, a biorąc pod uwagę, że niezwykle odpowiedzialną funkcję pełnisz obecnie będąć forumowym expertem, czyli wyrocznią dla nieopierzonych adeptów akwarystyki, a słowa twe są przez nich chłonięte jak woda przez gąbke dobrym posunięciem byłoby byś starań więcej dokładał aby opinie twoje były dla wszystkich czytających klarowne jak woda w górskim strumieniu miast na manowce ich zwodzić poprzez swą niejasność, czego to zaiste czynić zamiaru nie miałeś, ani nie masz ;)

 

Michał84:A gdzie tu jest odpowiedź na pytanie autora?Nie ma?To mamy spamik? Takie rzeczy to proszę do autora postu na PW,a nie tutaj,następnym razem takie coś zostanie odpowiednio nagrodzone.

Proszę nie nawiązywać już dalszych wypowiedzi do tego postu,gdyż jutro zostanie on usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...