Skocz do zawartości

Jaka obsada w 30l akwarium???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D

Jestem szczęśliwym posiadaczem 30litrowego akwarium w którym mam 6x neon 2xgupik 1xglonojad che dokupić sobie jeszcze 3x brzanka 2x molinezja (lub 2x danio) 2x kirysek czy to nie za dużo i czy moje ryby nie będą się męczyć w tak małym akwarium. dowiedziałem się od znajomej ze rybek będzie w sam raz.Proszę doradźcie mi z góry dziękuję XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 x neon, + gupik ok. reszta sie nie nadaje do tego litrazu (za malo) glonojada radze oddac bo on potrzebuje 1120 l najmniej... A o reszcie ryb nawet nie mysl... brzanka najmniej tak z 70l tak samo danio i molinezja.

 

Obsada:

6 x neon

3 x gupik (samiec + 2 samice)

4 x kirys panda (bo rosnie maly). Nie mzesz nic wiecej, no chyba ze slimaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D

Jestem szczęśliwym posiadaczem 30litrowego akwarium w którym mam 6x neon 2xgupik 1xglonojad che dokupić sobie jeszcze 3x brzanka 2x molinezja (lub 2x danio) 2x kirysek czy to nie za dużo i czy moje ryby nie będą się męczyć w tak małym akwarium. dowiedziałem się od znajomej ze rybek będzie w sam raz.Proszę doradźcie mi z góry dziękuję XD

Neonki od 60 litrów tak samo jak i molinezje glonojad od 120 litrów najlepsze są do takiego akwa gupiki 2 x samiec i 4x samica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...