Skocz do zawartości

Proszę o szybką pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

W jakim celu to kupujesz? Bo do narybku to się raczej nie nadaje. Chyba, że wieloryba :P

Skąd wiesz - używałeś ? Jak najbardziej kojec nadaje się do przetrzymywania "nowo-narodzonych" rybek. Cały kojec wkładasz do głównego zbiornika, do kojca wkładasz kotnik, do kotnika rybkę, która ma się okocić, małe rybki przelatują przez szczeliny kotnika i zatrzymują się w kojcu - po całym "porodzie" wyciągasz kotnik a młode rybki hasają w kojcu do momentu aż podrosną i będą mogły pływać z większymi rybkami w głównym zbiorniku - już bez kojca.

Odpowiem jeszcze na zadane w temacie pytanie - tak, ten kojec będzie odpowiedni dla twoich młodych rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu to kupujesz? Bo do narybku to się raczej nie nadaje. Chyba, że wieloryba :P

Skąd wiesz - używałeś ? Jak najbardziej kojec nadaje się do przetrzymywania "nowo-narodzonych" rybek. Cały kojec wkładasz do głównego zbiornika, do kojca wkładasz kotnik, do kotnika rybkę, która ma się okocić, małe rybki przelatują przez szczeliny kotnika i zatrzymują się w kojcu - po całym "porodzie" wyciągasz kotnik a młode rybki hasają w kojcu do momentu aż podrosną i będą mogły pływać z większymi rybkami w głównym zbiorniku - już bez kojca.

Odpowiem jeszcze na zadane w temacie pytanie - tak, ten kojec będzie odpowiedni dla twoich młodych rybek.

Chodziło mi właśnie o to, że przez te szczeliny będzie wypływał narybek. Nie pomyślałem o tym, że to się wklada w pojemnik, w którym są one mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dalej nie wiem "Chodziło mi właśnie o to, że przez te szczeliny będzie wypływał narybek. Nie pomyślałem o tym, że to się wklada w pojemnik, w którym są one mniejsze." czyli przez te szczeliny będzie uciekał narybek czy nie ?? :)

 

EDIT:

 

Wyżej piszą że się nadaje dla narybku żeby go w tym umieścić a on że cza to do jeszcze jednego wsadzać

 

EDIT:

 

Chcę żeby odp mardow-a była prawdziwa " tak, ten kojec będzie odpowiedni dla twoich młodych rybek."

Edytuj posty!//lopezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubas, wszystko Ci się pomieszało, powtórzę - kotnik wkłada się w kojec - a on właśnie chce kojec.

Forlehirok, przeczytaj to co napisałem - ale ze zrozumieniem ;)

 

[EDIT] Odpowiem Ci jeszcze napytanie " czemu w tytule aukcji jest - kotnik" - Bo możesz tego też użyć jako kotnik, ryby żyworodne rzadko zjadają swoje potomstwo, a nawet gdyby to nie zjedzą całości :). Dlatego ten kojec może też być kotnikiem i po "porodzie" wyciągasz mamę a małe pływają w kojco-kotniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mardow, czyli dobrze na początku mówiłem. Ze zdjęć mi się wydaje, że te szczeliny są troche dużawe jak na narybek i może przez niego przepływać. Chyba, że między szczelinami jest jakaś siatka czy coś, albo po prostu tak się tylko wydaje na zdjęciach a w rzeczywistości jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...