Skocz do zawartości

Jaki filtr do 100 L


jagoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co radzicie , zakładam baniak 100L obsada na razie myślę o haremie pretnika karłowatego, stadko 10-12 razbory galaxy,kirysek panda, lub coś z tej rodziny 4-6szt, myślałem jeszcze o pielęgnicce Ramireza parka, i pytanie jaki filtr? wewnętrzny czy zewnętrzny, i ten i ten ma swoje wady i zalety, chodzi mi o dobry , sprawdzony , wydajny i cichy a przy tym nie zbyt drogi, wiem ,ze temat wałkowany wielokrotnie ale w dziale jest tego tyle ,że już nie ogarniam. Pozdrowienia z Pyrlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane - cóż, wiadomo ,że nowy to nowy, ma gwarancje,a używany nie, i nigdy nie jest się pewnym zakupionego towaru, bywa jak z samochodami, a życie czasami niesie niespodzianki, a z drugiej strony dostałem za free grzałkę i filtr vitatech 300 , grzałka grzeje a filtr sprawdziłem i pracuje cichutko,że aż mnie zdziwił, jest to mój pierwszy baniak i nie chciałbym na starcie od razu zrobić falstartu/ czytaj kasa poszła frajer kupił/ ,proszę mnie żle nie zrozumieć, nie chce nikogo obrażać,czy pytanie dotyczy ewentualnej sprzedaży? z drugiej strony sprzęt sprawdzony w ,praniu,,a nic nie ma lepszego jak praktyka,jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...