Jump to content

Wykład na żywo- "Zastosowanie efektywnych mikroorganizmów w


annaursula
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak tylko formalnie przypomnę, że w sobotę, 7 lipca (imieniny Cyryla i Metodego - ma ktoś znajomych o takich imionach?) organizujemy kolejne, comiesięczne spotkanie w Supraślu.

 

Tym razem zapowiada się wyjątkowo z kilku powodów:

1. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr inż. Marcin Sitarek, ichtiolog, specjalista od efektywnych mikroorganizmów (EM), który specjalnie dla nas przyjedzie z Piotrkowa Trybunalskiego. Podzieli się z nami swoją wiedzą na temat zastosowania EM-ów w akwarystyce.

2. Druga wyjątkowość polegać będzie na tym, że Marcin zgodził się, by wykład był transmitowany na żywo - http://www.livestream.com/aquaponikapl

3. Trzecia zaskakujka - tym razem elektryczny grill na stole będzie tylko uzupełnieniem - główną potrawą będzie (nie zdradzę co) jedzonko z węgierskiego kociołka, gotowanego w sobotę od rana na ognisku. Upierdzielony sadzą kociołek znajdzie się na stole o 17:15. Początek spotkania jak zwykle o 17:00, wykład - 18:00.

4. Po wykładzie, jeżeli dopisze pogoda, lub dla odważnych w razie niepogody - kąpiel w basenie. Na wszelki wypadek proponuję zabrać stroje kąpielowe - to dla wstydliwych.

 

Jak zwykle serdecznie zapraszamy stałych bywalców, miłośników "zupy chmielowej", przeciwników "zupy chmielowej", miłośników mocniejszych trunków, a zwłaszcza abstynentów - ktoś przecież musi odwieźć akwarystów do Białegostoku .

 

Szczególnie serdecznie zapraszamy akwarystów z innych regionów kraju - Supraśl, to piękne miasto. Z noclegiem pod dachem może być problem, bo chatka nasza malutka, ale miejsca na działce pod namiot pod dostatkiem, a w domu trzy łazienki i ciepła woda .

 

Na wszelki wypadek przypomnienie nr telefonów:

Alex - 512 22 87 87

Ania - 503 03 90 50

 

P.S. Fotorelacje z wcześniejszych spotkań tu:

http://akwapodlasie.org/viewtopic.php?t ... &start=105

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...