Skocz do zawartości

Na pocieszenie


Michał84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ciekawy artykuł który daje dużo do myślenia,szczególnie tym którzy plują jadem na naszą reprezentację i jej trenera wyzywając od niedorozwojów itp....Myślę że jest też formą pocieszenia dla normalnych,kulturalnych kibiców.

http://okonski.blog.onet.pl/2,ID474520389,index.html

 

Miłej lektury ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej krytykują ci, co siedzą z wielkim brzuchem przed telewizorem, z browarem w ręce, z papierosem w drugiej i na zasiłkach, bo po co pracować...

Od ludzi, którzy uprawiają jakikolwiek sport, nie słyszałem nigdy narzekań, że jacy to nasi reprezentanci mierni... Bardzo mi się podobało jak walczyli w pierwszych połowach, w drugich trochę wolniejsi, opadli z sił, ale walczyli do końca, często brakowało niewiele... i pomimo, że nie interesuję się piłką nożną, to na prawdę dobrze im poszło i nie ma na co narzekać. Grecy niby najsłabsi w naszej grupie... a jak im poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Od dawna nie widziałem tak dobrej gry Polaków. Większość narzeka, ale czy rzeczywiście Polska jest tak dobra żeby wyjść z grupy. Spodziewałem się tego, jednak zyskałem nadzieję po meczu z Rosją, Polacy grali super. Może powinni wykorzystać więcej szans, no ale cóż... Polacy grali ładnie, a to że nie wyszli z grupy to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ich gra bardzo się podobała.

Szczególnie te początki kiedy już po 20-30min powinno być z 2:0 minimum i to w każdym meczu.

Zabrakło wykończenia. W meczu z Rosją piłkarze pokazali w 2 połowie na co ich stać, nie wiem czemu nie zrobili tego w 2 pozostałych meczach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy mieli pełne spektrum opinii i z lekka przystopowali z hurraoptymizmem, pozwolę sobie wrzucić linki do dwóch tekstów z 'drugiej strony barykady' dyskusji o występie naszych piłkarzy:

http://www.weszlo.com/news/10849-STAN_EURO_8_Oglupialy_tlum_krzyczy_-_Dziekujemy_Hmm_nie_ma_za_co

http://www.weszlo.com/news/10841-Lata_przygotowan_psu_na_bude_Anatomia_kleski

Mimo, że z piszącym te artykuły publicystą bardzo często nie jest mi po drodze, to jednak do tego podejścia jest mi niestety bliżej- nie ma mowy o żadnym linczowaniu itp, ale trzeźwa ocena jest potrzebna tak kibicom, jak i samym piłkarzom (o zupełnie zagubionym w swojej robocie, bezradnym Smudzie nie wspominam). Pokonanie słabych Greków lub pogrążonych w piłkarskim kryzysie Czechów i wyjście z najsłabszej grupy w historii ME naprawdę nie było misją niemożliwą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeczytałem jeden artykuł i się zgodzę,lecz nie wiem co ma to do rzeczy np.

 

"To najlepsza fucha pod słońcem."-jeżeli tak jest to dlaczego ten pan jest dziennikarzem,a nie piłkarzem. przecież to lepsza i pewnie najprostsza robota,żadnej ostrej rywalizacji tam nie ma,prawda?

 

"Ktoś mówi, że wreszcie nasza kadra w ostatnim meczu nie grała o honor, chociaż tym razem – ze względu na pozostałe wyniki – były to matematycznie niemożliwe"- kolejny przykład niekompetencji tego dziennikarza,jeżeli w gr. w której każdy rozgrywa trzy mecze,drużyna osiąga najpierw dwa remisy,to zawsze bez względu na inne wyniki,taka drużyna ma realne szanse na awans i to nie dzięki rywalom,to też czysta matematyka z którą chyba ten dziennikarz jest na bakier.

 

"W zasadzie to dziennikarze też mają podobną taktykę. Z reguły na wszelki wypadek chwalą, bo nigdy nie wiadomo, co będzie dalej."-chwalą o Polska tak dobrych meczów o stawkę nie rozegrała od czasów eliminacji do mundialu w Korei,no chyba że się mylę,ton niech mnie ktoś poprawi.

 

Dodam jeszcze co do szans wyjścia z gr.to wydaje mi się że jednak popadliśmy w ślepy zachwyt,bo od kiedy to jesteśmy lepsi od Greków i Czechów żeby być uważani za faworytów?Wystarczy zaglądać w rankingi FIFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...