Skocz do zawartości

Dziwny wypad na ryby.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc kilka dni temu razem ojcem i bratem wybraliśmy się na ryby nad taki leśny staw, na początku było spokojnie tylko mój braciszek złapał małego lina jakieś pół godziny później mój tata, który łowił na kukurydzę złowił jakąś dziwaczną rybę. Wrzuciliśmy my ją do wiaderka i poszliśmy do domu. Od razu zaczęłam szukać co to za gatunek aż w końcu okazało się, że to młoda pirania pacu :shock::o na początku nie mogłam w to uwierzyć, ale zdjęcia piranii i złowionej ryby są identyczne(pewnie komuś się znudziła :evil: ). Chwilowo pływa u mnie w akwa i nie wiem co dalej z nią zrobić, czym karmić w ogóle będę wdzięczna za inf o tych piraniach. Jeśli komuś też się przytrafiło złowić jakąś egzotyczną rybkę w naszych polskich wodach niech się tutaj z nami podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teraz coraz częściej można złowić jakąś egzotyczną rybę. Ludzi kupują co popadnie ,nie wiedząc dokładnie co, a jak urośnie to nie ma co zrobić z takim "pupilem" i wywalają go do stawu.

 

P.s

Rzadko kiedy przyjmują ryby w zoologu, a na pewno takie duże .No chyba ,że do akwa pokazowego.

Tak jak SkanDaL napisał ogłoszenie w necie daj ,np. na stronie miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...