Skocz do zawartości

[120l] Na ziemi, Aktualizacja!


przemek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj też nachodzi kwestia tego, że dzikie ryby prędzej pokazuja te zachowania, a dzikich ramirez długi czas nie było i wszystko to co widzimy w sklepach zoologicznych to są osobniki hodowlane- u takich ryb wiele zachowań zamiera- np chociazby to, że czesto ramirezki/ skalary czy też popularniejsze akary nie są w stanie wychować własnego potomstwa.

Ryba równiez nie zachowuje sie tak jak powinna, bo gdy wychowuje młode w takich warunkach jak miałaś Ty młode nie mają możliwości nabycia tych zachowań...

 

Nie mówie też tego złośliwie. Ja również miałem ramirezki tak jak i wiele innych pielegniczek i uwierz mi- na piachu były zdecydowanie ciekawsze. Podam przykład z niedocenianą P. boliwijską.

 

Ryba ta jak i w/w ramirezka często trafia do akwarii z żwirkiem i kompletem roślinek. Zero syfku na dnie, liści czy też grama piachu.

Ryby się trą, wyglądają jak wyglądają (zobacz w google) i nie prezentują żadnych ciekawych zachowań...

 

Teraz pokaże Boliwijskie użytkowniczki Mei, która tutaj już się nie pokazuje, w związku z czym większośc z Was nie miała możliwości zobaczyć tego:

 

post-770-13685172541065_thumb.jpg

 

Piękne barwy, super konstrukcje (gniazdo z liści i chrustu znajdującego się w zbiorniku). A ryby nie są dzikie, lecz hodowlane.

 

Warunki, jakie serwujemy naszym podopiecznym przekładają się ostatecznie na ich zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...