Skocz do zawartości

[25l] Planuje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przepraszam że zakładam taki temat ale nie mogę się zdecydować z tamtych tematów.

Chciałbym założyć akwarium 25-30 litrów.

Planuję do niego obsadę:

3-5 gupików i krewetki

lub:

Parka bojowników i krewetki

lub:

1-2Gurami

 

A czy mogę do takiego akwarium puścić 1 skalara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było wcześniej pisane żadnych gurami i skalarów. ja bym polecał Razbory Galaxy, otoska. ew. bojownika i kilka krewetek. a moje 30l jest w opisie i wiem, że są tam 2 ryby których być tam nie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już pomysł na obsadę

 

Jako moje pierwsze akwarium miałem 16 litrów i miałem 2 gupiki ,2 mieczyki , glonojada , i molinezje (samice) i te ryby się trzymały może do tego wpuszczę takie ryby.

 

Niemam tego 16 litrów ponieważ dałem bratu a tak aby mieć gdzie trzymać rybki i hodować roślinki kupie mniejsze akwarium.

 

 

 

DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 16 litrów i miałem 2 gupiki ,2 mieczyki , glonojada , i molinezje (samice)

Widać, że jesteś kolejnym żywym dowodem na to, że niektórym ludziom powinno się wlepiać dożywotni zakaz wstępu do sklepów akwarystycznych. Jesteś kompletnie nieobeznany i nieodpowiedzialny, znęcasz się wręcz nad zwierzętami. Ciesz się, że mamy kulawe prawo, bo osobiście bym ci wysłał zaproszenie do sądu. Niestety póki co żyjemy w kraju gdzie taka możliwość jest tylko przeważnie dla czworonogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Mam już pomysł na obsadę

 

Jako moje pierwsze akwarium miałem 16 litrów i miałem 2 gupiki ,2 mieczyki , glonojada , i molinezje (samice) i te ryby się trzymały może do tego wpuszczę takie ryby.

 

Niemam tego 16 litrów ponieważ dałem bratu a tak aby mieć gdzie trzymać rybki i hodować roślinki kupie mniejsze akwarium.

 

 

 

DZIĘKUJĘ

MIECZYKI STANOWCZO ODPADAJĄ BO ROSNĄ DO 15CM :!: i muszą mieć akwa min. 100 l tak jak GLONOJADY!

MOLINEZJĘ- akwa min. 80L :!:

 

DO 16L- jeden bojownik samiec lub 3 gupiki lub krewetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...