Jump to content
Sign in to follow this  
maniutek1996

[60l] "drapieżnik"

Recommended Posts

Witam, mam akwarium, pełno gupików i to mnie martwi... Mam pełno mchu i innych roślin, przeżywa 90% małych, bo gupik nie jest taki drapieżny i dopuszcza młode do jedzenia. I tutaj rodzi się pytanie, czy dając p. p. ramireza krótko mówiąc pozbędę się młodych gupików? Chodzi mi o to, że za mocno się mnożą, jeśli jest jakaś inna mała drapieżna rybka (umiarkowanie drapieżna, czyli taka co poradzi sobie z małymi, ale z dorosłymi gupikami nie) do takiego litrażu, to podajcie nazwy.

Dzieki.

Dorosła ramireza radzi sobie nawet z wyrośniętymi Rc,więc powinna załatwić sprawę ;)

Harem prętnika karłowatego. Jest ładny. Jeśli masz pwaie oczka, to harem prętnika karłowatego lub bojownika będzie najodpowiedniejszym wyjściem pod kątem poprawności biotopowej ;p

Nie każdy bojownik to kiler narybku. Większość po prostu go olewa, a jeśli już na niego poluje to szybko mu się przejada.

Małe pielęgniczki to dobre rozwiązanie, albo po prostu rozdawaj nadmiar gupików. Na pewno ktoś się znajdzie, jak nie do swojego akwarium to na karmę.

Taaak, to spróbuj go nie karmić :lol:

Kup jakieś stadko.

Powinno małe wytrzepać.

Kolego gurami to przesada...

Dzięki za rady... Najbardziej odpowiada mi pielęgniczka, więc pewnie ją zacznę hodować....Ta.

A młodych nie mam komu wydać, w akwarystycznym nie chcą, ani na karmę, ani na handel. Znam tylko jedną osobę z akwarium (nawet nie 30l, a tam welonki O_o)

Pozdro.

Ps: Dam foto bo w akwarium się polepszyło, oj bardzo się polepszyło :) Jest miło, przytulnie, ZIELONO i zdrowe rybki.

Michał84:Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this