Skocz do zawartości

Shoutbox


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Wypowiadam się.

Z racji, iż forum to jest oparte na skrypcie phpBB, a nie phpBB by Przemo, to funkcji shoubox'a nie ma w standardzie. Trzeba instalować dodatkowe nakładki. Oczywiście są trochę prostsze rozwiązania, typu shoutbox wstawiany w opisie forum, ale nie wygląda to zbyt estetycznie.

 

Nadal się zastanawiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Ja tam nie wiem zbytnio , bo się za bardzo nie znam , ale jak kiedyś zakładałem forum to też właśnie chciałem sobie Shouta dodać , ale nie wiedziałem jak :? .

No i pewna dziewczyna mi w tym pomogła .

Nie pamiętam już za bardzo jak to robiła ale plus , minus postaram się wytłumaczyć.

Wchodziła ona na jakąś stronkę , gdzie miała konto , logowała się , wybierała wersje Shout Box'a

kopiowała kod , który jej się pokazał pod danym Shoutem , i wklejała jako opis tematu.

Temat nazwała oczywiście ' Shout Box ' , ale to nie ma nic do rzeczy , bo to kwestia indywidualna.

Nie wiem czy mam racje , i czy w ogóle do tego typu forum podejdzie , ale wiem , że całkiem porządna była ta strona .

 

PS : Nie wiem czy napisałem na temat , ale być może podejdzie do tego typu forum. Bo to się chyba wybierało typ forum ; phBB czy jakoś tak , nie wiem bo jak wcześniej stwierdziłem nie znam się na tym , ale może się uda . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam i mam pytanie do szefostwa ;) czemu na naszym forum nie ma takiego czegos jak ShoutBox jest to bardzo przydatna opcja, czesto sie czegos szuka na forum i jest problem ze znalezieniem tego a mozna by bylo wpisac oco chodzi w takim wlasnie ShoutBox i wtedy naprzyklad osoby ktore obserwuja strone glowna moga nas pokierowac tam gdzie chcemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...