Skocz do zawartości

Jak myślicie, co z nich będzie?


olokris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spleśniała. Chodzi mi o to, że rodzice powinni zjadać spleśniałą ikrę, a oni zamiast pielęgnować, zjadały dobrą ikrę, więc ich odłowiłem, a ikra dojrzewa, pojedyncze spleśniałe jajeczka usuwam Ja. Pytanie dotyczy połączenia, złota to samica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawia się tu lekcja biologii z klasy podstawowej,formy hodowlane zawsze będą dążyć do dzikich, nam to nauczycielka przedstawiła na podstawie tulipanów.Posadźmy przeróżne odmiany i zostawmy je samie sobie na parę lat,gdy wrócimy po paru latach,większość jak już nie wszystkie będą czerwone.

Więc odpowiedź jest prosta,za każdym razem młodych w paski będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu. No i niespodzianka, 80% się wykluło. Mam już artemię, jutro z nią zaczynam. Piękne małe ogoneczki, aż serce ściska jak się patrzy. Będe informował o dalszych postępach, bądź porażkach, bo ich nigdy nie wykluczam. Pozdrawiam wszystkich.

 

Edit:

 

Wrzuciłbym fotki, niestety nie mam dobrego aparatu, a żeby sfotografować te maluchy musiałbym mieć wysokiej jakości lustrzankę, na którą obecnie mnie nie stać, na przyszłość się bardziej postaram. Zastanawiam się nad jednym. Zostało w akwarium kilka spleśniałych jajeczek, nie jestem w stanie ich odłowić, bo zwyczajnie nie mam czym, jest ich max. 10, czy mogą one zaszkodzić tym maluchom? Czy powinienem czym prędzej pędzić do sklepu i kupić jakąś pipetę, czy pozostawić sprawę w rękach filtra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kolejny dzień, pojechałem z rodzinką nad ocean i obawiałem się, że cały dzień nieobecności może wpłynąć na narybek, chodzi mi o to, że kiedy mnie nie ma, nie wiem co się dzieje. Ale wszystko jest pod kontrolą. Narybek wciąż leży na dnie. Wciąż konsumuje jajeczka;-). Generalnie nuda. Nic się tam nie dzieje. Kolejny post napisze kiedy zaczną pływać, bądź cosik się wydarzy. Hodowla artemii w trakcie. Poza tym wszystko ok. pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doświadczeni, mam pytanko. Otóż młode mają już oczka. Czy powinienem podmienić im część wody?? Oczywiście na wodę z akwarium ogólnego. Jeśli tak to w jakich proporcjach? Pojawił mi się biały nalot na szybie. Dziwne bo w kotniku nic nie ma, są tylko maleństwa i 2 filtry gąbkowe. Czy powinienem to wyczyścić i podmienić część wody, czy nic nie ruszać, żeby czegoś nie skopać. PH 7,5 reszty testów wody nie zrobię, bo testy mi się pokończyły i nie mam kasy, a komplet kosztuje 45 funciaków, to sporo jak dla mnie na chwile obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie. Pisze kolejny post, poniewaz moja wiedza legla w gruzach. Wyczytalem, ze skalary skladaja ikra nie czesciej jak co 2 tygodnie, oraz ze lacza sie w pary na cale zycie. Otorz: moja samica po niecalym tygodniu znowu ma tarlo, jeszcze wiecej niz poprzednio, poza tym, tarlo owe ma z innym samcem. Prosze rowniez o odpowiedz na pierwszy post, poniewaz to moj pierwszy odchowek ryb jajorodnych, bardzo mi zalezy na doprowadzeniu sprawy do konca. Przepraszam za pisownie, ale laptop jest zajety, wiec pisze z corki tabletu. Pozdrawiam wszystkich, na bank zmienila samca, to nie podlega dyskusji, nie pomylilem sie, mam 3 samce, maly, sredni i duzy. Wczesniej miala tarlo ze srednim, teraz wybrala najwiekszego.

 

Brak edycji postów,pisownia.Ostrzeżenie.-Sławek121

 

Dodaje zdjęcie, panie sławek, mnóstwo ludzi pisze, że przeprasza za pisownie i nie dostają ostrzeżenia, poza tym jeśli coś jest dla mnie ważne to pisze nowy post, bo na stary nikt mi nie odpisał, widzę, że niezły z pana służbista, dociągnę wątek do końca i więcej na tym forum moja noga nie postanie. Zapisałem się tu dla wiedzy i dla ryb, a nie, żeby dostawać ostrzeżenia od jakichś nieszczęśliwych administratorów. Skoro jesteś administratorem, powinieneś udzielić mi informacji jako doświadczony akwarysta, a ty masz mnie i moje problemy głęboko w du...pie, Wkurzyłem się tym ostrzeżeniem, starm się brać aktywny udział w forum, polityka jest prosta, im większy ruch na forum, tym więcej sponsorów i zainteresowanych, a tu, od samego początku wytykacie mi błędy. To źle, to nie dobrze. Czy na tym forum mam się nauczyć języka polskiego?? bo nie po to się tu zapisałem. A twoję imię z małej to celowo, to możesz mi kolejne ostrzeżenie dać, mam to w D......E. pajac i tyle

 

 

Pisałem na samym początku, kiedy się tu zapisałem, że uczę się korzystać z forum, nigdy do żadnego nie należałem. Nie dostałem żadnej wskazówki, pierwsze ostrzeżenie za pisownię. Ok, rozumiem, ale kiedy napisałem ten post, zaznaczyłem: że przepraszam za kolejny post, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, oraz przeprosiłem za pisownię, pisałem z tabletu córki, a tam nie ma polskich znaków. Ludzie piszą gorzej i nie dostają ostrzeżeń, sam widziałem. A jak mnie nie lubisz to twój problem, wsadź dumę do kieszeni bo jesteś odpowiedzialny za pilnowanie porządku, a nie za pakowanie ostrzeżeń tym których nie lubisz

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...