Skocz do zawartości

[17L] parapeciak


rainbow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem że bambus nie pasuje , jest tu chwilowo. Woda z akwarium baardzo mu się podoba i puszcza piękne liście. Wcześniej stał kilka miesięcy w wazonie i mizerniał więc przeniosłam go tu. Zmienię jego ustawienie ale raczej póki co tu będzie. Tła jak pisałam wcześniej nie przewiduję , na zimę dam może czarne , bo zimą i małą ilością światła słonecznego dają się we znaki glony. Zimą będzie jechać na świetle sztucznym i tło wtedy się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Akurat dziś naszło mnie żeby zrobić zmianę aranżacji , wszytko rośnie bardzo szybko i już się powoli nudzi , dodam potem nowe fotki sprzed i po zmianie.

Co do korzonka to mało tu miejsca na jakiś korzonek a poza tym tak jak jest to lepiej się sprząta :)

Co jakiś czas wyskakują placki glonów na szybie , zwalczam mechanicznie i "odświeżam" zbiornik , z obsadą nie będę kombinować narazie bo nie mam do tego głowy , endlerki wyglądają na zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualka , mała zmiana aranżacji , jeden kamol wyleciał. Korzonka nie dałam bo nie pasował , kiedyś przy kolejnej zmianie może jakieś dodatkowe drewno się pojawi. NA razie nie chce mi się grzebać , a zajmowanie się baniakiem sprowadza się do karmienia zwierzyny i zdrapywania zielenic z szyb :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh , a z glonami to mam doświadczenie że hej ;) Ono stoi na parapecie bo tak naprawde nie mam miejsca w pokoju na osobną szafkę pod ten baniaczek heh. Akwarium 120cm i klatka królika 120cm już zajeły miejsca przeznaczone na zwierzyniec hehe.

A glony opanowane , na roślinkach nie ma nawet śladu glonu , ani nitek , ani okrzemków ani nic. A co do szyb to co jakiś czas trzeba przetrzeć bo placki zielenic wyskakują ale się nie dziwie bo za dużo jest światła. Mchy się nie dziwią one szaleją i trzeba garściami wywalać żeby endleki miały gdzie pływać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...